Ieguldi savā smaidā: konkurētspējīgas cenas zobu higiēnas pakalpojumiem

Ieguldi savā smaidā: konkurētspējīgas cenas zobu higiēnas pakalpojumiem

 

Smaids atspoguļo vispārējo labsajūtu, tāpēc ieguldījums mutes veselībā ir ieguldījums sevī. Tāpat kā visās jomās – profilakse vienmēr ir labāka nekā ārstēšana. Ja veltīsi laiku, lai regulāri apmeklētu savu higiēnistu, tas ne tikai novērsīs smaganu slimības un ar to saistītās nepatīkamās parādības, bet arī ietaupīs laiku, ciešanas un lielās izmaksas, mēģinot pēc tam zobus ārstēt. Atklāj vērtību, ko sniedz ieguldījums smaidā!

 

Zobu higiēnists cena

Zobārstniecības klīnika “Smile More” piedāvā zobakmens noņemšanu, aplikuma/pigmenta noņemšanu, zobu pulēšanu, zobu balināšanu u.c. Apmeklējot klīniku, pacients jau pirms procedūru veikšanas zina, ar kādām pakalpojuma izmaksām ir jārēķinās. Pakalpojumu cenas zobārstniecības klīnikā ir veidotas, lai būtu vienkārši saprotamas un bez slēptām izmaksām.

 

Pirmā vizīte

Pirmā tikšanās ar higiēnistu sākas ar slimības vēstures pārskatīšanu, kas ir būtiska drošas aprūpes nodrošināšanai. Tas ietver, piemēram, medikamentu lietošanu, kas varētu ietekmēt saņemto aprūpi. Higiēnists jautās arī par ieradumiem, tostarp smēķēšanu un alkohola lietošanu, kas būtiski ietekmē zobu un smaganu veselību. Kā arī apspriedīsiet zobu vēsturi, pašreizējo mutes higiēnas rutīnu (diegu/zobu tīrīšanu utt.) un saņemsi atbildes uz jautājumiem par jebkādām bažām, kas varētu rasties saistībā ar zobiem un smaganām. Pēc tam higiēnists novērtēs zobus un mīkstos audus mutē, kā arī smaganu pašreizējo stāvokli.

 

Ārstēšana parasti ietver:

  • Zobu virsmas atslāņošanu (aplikuma vai zobakmens noņemšanu vietās, kur ar zobu birsti nevar aizkļūt, piemēram, zem smaganu līnijas).
  • Izmantojot pulējošu līdzekli, tiek noņemti virspusējie traipi uz zobiem un tiek padarīti gludāki zobi (ideāli piemērots visiem kafijas dzērājiem!).
  • Zobu diegošana un izglītošana: higiēnists notīrīs zobus, lai nodrošinātu, ka viss aplikums tiek noņemti. Sniegs norādījumus par pareizām zobu tīrīšanas un diegošanas metodēm.
  • Ārstēšana ar fluorīdu (pēc izvēles): dažos gadījumos zobiem var uzklāt fluorīdu, lai stiprinātu emalju un nodrošinātu papildu aizsardzību pret zobu bojāšanos.

 

Pielāgoti padomi, kā turpmāk uzturēt labu zobu veselību

Labs higiēnists vienmēr nodrošināsies ar padomies, lai precīzi pielāgotu mutes higiēnas režīmu mājās un uzturētu labu mutes veselību un kontrolētu aplikumu. Ja nepieciešams, higiēnists sniegs padomus par zobu tīrīšanas paņēmieniem un diegu lietošanu vai starpzobu birstīšu lietošanu. Turklāt viņi arī sniedz padomus par uzturu, smēķēšanas samazināšanu un zobu profilaksi.

Higiēnists arī nosaka smaganu slimību pazīmes un nepieciešamības gadījumā nosūtīs pie zobārsta vai periodontologa, ja viņi redz kaut ko, kas, viņuprāt, prasa turpmāku ārstēšanu. Mūsu higiēnisti vienmēr strādā kopā ar zobārstiem, kas nozīmē, ka tīrīšana ir daudz efektīvāka.

 

Zobu higiēnas nozīme

Zobu higiēnai ir būtiska nozīme veselīga smaida un vispārējās mutes veselības saglabāšanā. Mēs iedziļināmies profilaktiskās aprūpes ietekmē, uzsverot, kā regulāra zobu tīrīšana un pārbaudes var palīdzēt novērst mutes veselības problēmas un laikus atklāt problēmas.