Īpašām jubilejām īpašas dāvanas: piedāvājam 5 dāvanu idejas

Svētkus ģimenes un draugu lokā sanāk svinēt bieži, jo ik pa laikam kādam ir vārda diena, dzimšanas diena vai kāds cits svinīgs notikums, kas pelnījis apsveikumus un kopā būšanu. Tomēr dažas jubilejas un svētki mēdz būt īpašāki par citiem. Piemēram, skaistas apaļas jubilejas, pilngadības svinības, kāzas un kāzu jubilejas. Tādos gadījumos arī padomājam par kādu lielāku un īpašāku dāvanu, varbūt kaut ko simbolisku un tādu, kas patiešām paliks atmiņā.

 

Esam apkopojuši 5 dāvanu idejas, kas var noderēt, suminot tuvus cilvēkus kādos patiešām īpašos svētkos vai dzīves notikumos. Tās būs dāvanas, kas uz mirkli liks aizrauties elpai un sniegs patiesu sajūsmu.

 

Lidojums ar gaisa balonu

Gaisa balons savā ziņā ir tāds romantisks un noslēpumiem apvīts objekts. Mums patīk vērot gaisa balonus lidojumā, priecāties par to krāšņumu. Tajā pašā laikā piezogas doma – kā gan ir lidojuma laikā atrasties gaisa balona grozā? To uzzināt iespējams ikvienam, jo lidojums ar gaisa balona ir pakalpojumus, ko varat iegādāties gan sev un savai ģimenei, gan kā skaistu un neaizmirstamu dāvanu īpašam cilvēkam īpašā jubilejā vai svētkos. Lidojums ar gaisa balonu būs piemērota dāvana gan izlaidumā, gan kāzās, gan kāzu jubilejās, gan skaistās un apaļās jubilejās, kad parasti gribam pasniegt īpašākas dāvanas.

 

Vairāk par šāda pakalpojuma iegādi varat uzzināt interneta veikalā “Lieliska Dāvana”: https://www.lieliskadavana.lv/lidojumi-un-lecieni/lidojumi-ar-gaisa-balonu.

 

Neaizmirstams izbrauciens ar jahtu

Neaizmirstams piedzīvojums var būt ne tikai augstu gaisā, bet, piemēram, arī uz ūdens. Kā būtu, ja jūs jubilāram uzdāvinātu izbraucienu ar jahtu? Tā būs lieliska dāvana tieši vasaras sezonai, kad ikvienam patīk izbaudīt sauli, vēju un atpūtu pie un uz ūdens. Izbrauciens ar jahtu būs citāds piedzīvojums, kas vēl ilgi paliks atmiņā.

 

Izbrauciens ar jahtu sniegs atpūtu un relaksāciju, iespēju izbaudīt skaistas dabas ainavas, uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam. Lai ražīgi strādātu, ir arī kārtīgi jāatpūšas. Uzdāviniet braucienu ar jahtu kādam tuvam cilvēkam, kuru sen jau vajadzēja pamudināt uz brīvdienu, kuras laikā izmest no prāta visus darbus un pienākumus. Un kur gan labāk to izdarīt, ja ne uz jahtas?

 

Romantiska atpūta Palangā

Palanga ir viena no kaimiņu zemes iecienītākajām atpūtas pilsētām, kas slavena ar saviem SPA un atpūtas kompleksiem. Tur ir plašs pakalpojumu piedāvājums ikvienai gaumei. Romantiska divu dienu atpūta Palangā būs ļoti laba un vērtīga dāvana ikvienam jubilāram. Tur varēs izbaudīt netraucētu atpūtu, SPA procedūras, gardas maltītes un saldu naktsmiegu ērtā numuriņā. Tā ir ļoti laba atpūta gan vienatnē, gan pārim, kuram gribat pasniegt romantisku dāvanu.

 

Par dažādiem atpūtas piedāvājumiem gan Palangā, gan citās skaistās Baltijas valstu pilsētās arī varat uzzināt jau pieminētājā interneta veikalā “Lieliska Dāvana”, kur ātri un ērti arī var veikt šo dāvanu iegādi.

 

Atpūta un relaksācija “ESPA Rīga”

Ja došanās uz SPA un atpūtas centriem uz kādu attālāku pilsētu nešķiet piemērots variants dāvanai, tad lieliska alternatīva būs fantastiska atpūta tepat Rīgā, vienā no iecienītākajiem un augstāk novērtētajiem atpūtas un SPA kompleksiem – “ESPA Rīga”. Tajā ir ļoti plašs procedūru un pakalpojumu klāts. Tā ir īsta miera oāze pašā Rīgas sirdī. Šeit pieejamas ne tikai dažādas skaistuma un relaksācijas procedūras, bet arī aktīvās atpūtas zona, manikīrs un pedikīrs, kafejnīca ar veselīgiem ēdieniem, svaigi spiestām sulām un kokteiļiem. Katrs, kurš saņems dāvanā “ESPA Rīga” apmeklējumu, noteikti būs sajūsmā par to.

 

Lēciens ar izpletni vai gumiju

Ja jubilāram vairāk piemērota būtu dāvana ar ekstrēmu noskaņu, tad laba izvēle būs lēciens ar izpletni vai gumiju. Tā būs neaizmirstama pieredze, kas pilna adrenalīna. Lai saņemtos izlēkt ar izpletni vai gumiju, ikvienam nākas sevi kaut nedaudz pārvarēt un izkāpt no komforta zonas. Šādas dāvanas būs laba izvēle jauniem cilvēkiem un ikvienam, kurš aizraujas ar ekstrēmu un aktīvu atpūtu.

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.