Kā izvēlēties labākās ziemas riepas?

Kā izvēlēties labākās ziemas riepas?

 

Klāt ziema, un vairums autovadītāju jau ir sagatavojuši savus braucamos drošai braukšanai šai sezonai raksturīgajos laikapstākļos. Kā zināms, automašīnām ar ziemas riepām jābūt aprīkotām laika posmā no 1. decembra, tomēr, ja šis svarīgais darbs vēl nav paveikts, bet jau pavisam drīz jādodas ceļā, turpiniet lasīt un uzziniet, kāda veida riepas Jūsu automašīnai būs vispiemērotākās.

Centrāleiropas tipa ziemas riepas

 Piemērotāko ziemas riepu izvēlē liela nozīme ir braukšanas apstākļiem un autovadītāja paradumiem. Tā piemēram, ja plānots pārsvarā pārvietoties pa šoseju un labi tīrītiem ceļiem pilsētā, var izvēlēties tā saucamās Centrāleiropas tipa ziemas riepas (https://www.riepugaraza.lv/riepas/ziemas-riepas ). Šādas riepas veido labu saķeri ar ceļu, nodrošina vieglu auto vadāmību, kad jāpārvietojas par slapju un sausu asfaltu. Tomēr jāpatur prātā, ka šāda tipa auto riepas neuzrādīs tik labu veiktspēju skarbākos ziemas apstākļos.

Skandināvu tipa riepas

 Mūsu klimatam vairāk piemērotas skandināvu tipa riepas, jo tās ir īpaši piemērotas braukšanai pa sniegotu un apledojušu ceļa virsmu. Tomēr jāpatur prātā, ka siltākos laikapstākļos, kad gaisa temperatūra ir augstāka par +7 grādiem, šāda tipa riepas dilst ātrāk.

Riepas ar radzēm

Tiem, kam daudz nākas pārvietoties pa lauku ceļiem, piemērotas būs riepas ar radzēm. Braucot pa pilsētu, to radītais trokšņu līmenis būs augstāks, taču braucot pa slikti tīrītiem lauku ceļiem, tas būs drošs risinājums. Pirms šādu riepu iegādes ir jāatceras, ka riepas ar radzēm vairākās Eiropas valstīs nav atļautas.

Svarīgs faktors – cena

 Nozīmīgs kritērijs, kas lielā mērā nosaka riepu izvēli, ir to cena. Iegādājoties jaunas riepas, uz kvalitātes rēķina nevajadzētu taupīt. Drošākā izvēle ir Premium klases riepas, tomēr tā, protams, nav vienīgā iespēja, kā parūpēties par drošu un komfortablu braukšanu. Ikviena laba riepu garāža spēj piedāvāt saviem klientiem dažāda segmenta jaunas riepas, kur ikviens varēs atrast sev piemērotāko variantu.

Ja arī Jums ir aktuālas kvalitatīvas riepas Rīgā, laba vieta to iegādei ir riepu serviss ‘’Riepu Garāža’’. Piedāvājumā ir arī kvalitatīvi lietie diski. Klientu ērtībām tiek nodrošināti arī tādi pakalpojumi kā riepu montāža un riepu balansēšana.

‘’Riepu Garāža’’ – plašs riepu piedāvājums un zinošu darbinieku konsultācijas. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.riepugaraza.lv.