Kā pareizi domāt par SEO optimizāciju?

Tiem, kas ikdienā sastopas ar SEO vai ir iekļāvuši to savā komunikācijas vai mārketinga stratēģijā, ir skaidrs, kas ir SEO optimizācija un kādi ir tās galvenie darbības principi. Tomēr, nereti sastopamies ar priekštatiem, kas ir nepatiesi vai stereotipiski un neatbilst reālajai situācijai. Tieši tāpēc, lai kliedētu šaubas un uzlabotu SEO reputāciju, esam apkopojuši galvenos priekšstatus, kas nav patiesi par to, kas ir SEO optimizācija, ar mērķi mudināt  pareizi domāt par optimizācijas procesu.

Ar vienreizēju uzstādīšanu nepietiek

Nereti rodas priekšstats, ka pietiek vienreiz veikt SEO optimizāciju un viss notiks pats no sevis. Bet tieši pretēji, domājot par to, kas ir SEO optimizācija, ir jādomā ilgtermiņā. Optimizācija nav vienreiz veicama darbība, kas  pēc tam pašplūsmā nodrošinās labākos rezultātus. SEO ir ilglaicīgs process, ar konstanti veicamām darbībām – satura izveidi, lapu optimizēšanu un saišu veidošanu, un citām.

Saites ir būtiskas, bet ne galvenās

Bieži vien uz jautājumu “Kas ir SEO optimizācija?”, pirmā atbilde ir saistīta ar atslēgvārdiem un saišu veidošanu. Jā, tas ir pareizi, bet saišu veidošana nav pats būtiskākais SEO elements. Sākotnēji tieši saišu veidošana ir bijusi nozīmīgākā SEO rezultātu sasniegšanai, bet šie laiki ir pagājuši. Google meklētāja algoritms kļuvis krietni vien sarežģītāks un lielāka nozīme tiek piešķirta arī citiem procesiem un elementiem.

Atslēgvārdi strādā tikai ar kvalitatīvu saturu

Un visbeidzot – atslēgvārdi. Jā, bez tiem nu nekādi. Bet SEO vairs nav stāsts par kvantitatīvu atslēgvārdu izmantošanu, lai nonāktu meklētājprogrammas pirmajās pozīcijās. Šeit galveno lomu spēlē kvalitāte. Tieši pārmērīga atslēgvārdu izmantošana var negatīvi ietekmēt jūsu lapas rezultātus. Tādēļ, labākā prakse ir izvēlēties atbilstošus atslēgvārdus un tos iekļaut kvalitatīvā, klientiem noderīgā saturā.

Ja arī Jums kaut reizi ir radušies jautājumi – “Kas ir SEO optimizācija?” vai “Kā pareizi domāt par SEO optimizāciju?”, tad mūsu, SEO eksperts, komanda spēs jums palīdzēt. Nodrošināsim gan plaša klāsta SEO pakalpojumus, gan sniegsim ieskatu procesu norisē. Sazinieties ar mūsu komandu un noskaidrojiet kā SEO var palīdzēt jūsu uzņēmumam.