Kāpēc ēnojumam izvēlēties ārējās RULLO žalūzijas?

RULLO žalūzijas vairumam cilvēku asociējas ar ērti lietojamām un praktiskām žalūzijām telpu iekšpusē. Bet šī tipa žalūzijas iespējams stiprināt arī ēkas ārpusē pie fasādes. Tieši šis risinājums pēdējos gados ieguvis arvien lielāku popularitāti, jo ārējās RULLO žalūzijas piedāvā dažādas papildu priekšrocības gan komforta, gan estētikas ziņā.

Efektīvi bloķē karstumu jau ārpus telpas

RULLO žalūzijas, kas piestiprinātas pie ēkas fasādes, ir ļoti efektīvs palīgs vienmērīga ēnojuma un temperatūras nodrošināšanai iekštelpās, samazinot vajadzību izmantot kondicionieri un citus risinājumus. Karstajā un saulainajā laikā šādas žalūzijas aizsargā telpu no uzkaršanas pat par 60% efektīvāk nekā iekšējās žalūzijas. Tā kā saules stari caur stiklu sakarsē iekšējās žalūzijas telpās, tās kļūst par tādu kā sildītāju. Arī ārējās žalūzijas tiek uzkarsētas, bet to uztvertais siltums paliek ārpusē, neļaujot tam izplatīties telpā. Žalūziju efektivitāte ir atkarīga no izvēlētā auduma un saules gaismas caurlaidības pakāpes. Arī aukstajos mēnešos RULLO žalūzijas ir noderīgas, jo veido papildu barjeru, kas mazina siltuma zudumus caur stikla konstrukcijām.

Neuzkrāj putekļus un citus alergēnus

Labi zināms, ka aizkari, žalūzijas un citi ēnojuma risinājumu, kas tiek izmantoti iekštelpās, kļūst par labu krātuvi putekļiem un citām nevēlamām sīkām daļiņām, kas izplatās pa telpu, pasliktinot tās mikroklimatu. Ja mājās ir alerģiski cilvēki, tad šī var būt liela problēma, kas negatīvi ietekmē veselības stāvokli. Ārsti parasti rekomendē atbrīvoties no biezajiem aizkariem un citām virsmām, uz kurām pastiprināti krājas putekļi. Diezin vai iekštelpu žalūzijas kāds tīra tik bieži, lai pilnībā novērstu putekļu krāšanos. Turklāt šī tīrīšana nemaz nav tik viegla un ātra. Tāpēc daudz loģiskāks risinājums ir žalūzijas telpas ārpusē, jo tās nevarēs ietekmē iekštelpās esošo gaisa kvalitāti.

Vairāk drošības un privātuma

Lai gan RULLO žalūzijas nav no metāla vai citiem īpaši izturīgiem materiāliem, tās vienalga efektīvi darbojas kā papildu drošības risinājums un barjera, kas sniedz lielāku privātumu, neļaujot telpā iekļūt nelūgtiem skatieniem. Īpaši aktuāli tas ir ēku zemākajos stāvos un īpašumos, kuri atrodas tuvu ielas malai un vienmēr ir pakļauti garāmgājēju un garāmbraucēju interesei. Ar šādām žalūzijām drošības nolūkos var aprīkot ne tikai privātos, bet arī komerciālos īpašumus, piemēram, veikalu skatlogus, kurus aizsegt nakts laikā vai brīvdienās, lai neveicinātu zagļu un citu personu uzmanību.

Augsta izturība un plašs pielietojums

Neskatoties uz to, ka RULLO žalūzijas ir no auduma, tās ir ļoti izturīgas un tām nekaitē arī nelabvēlīgi laika apstākļi. Audums ir speciāli apstrādāts, lai tā kalpošanas laiku nesaīsinātu ne mitrums, ne saules ietekme, ne citi ārējie faktori. Konstrukcija arī ir pietiekami izturīga pret vēju un mehāniskiem triecieniem. Tāpēc šādas žalūzijas ir labs ieguldījums īpašuma estētikā un komfortā, jo teicami kalpo daudzus gadus. Tāpat ar ārējām RULLO žalūzijām var aprīkot ne tikai logus un citas ēku stiklotās konstrukcijas. Tās var izmantot lapenēs, terasēs kā nolaižamu sienu, lai slēptos no saules vai vēja, kā arī ierīkot slīpajos vai horizontālajos ziemas dārzu jumtos. 

Pieskaņojamas ikvienai ēkai

RULLO žalūziju konstrukcija ir vizuāli viegla un nerada smagnēju efektu, tāpēc tās harmoniski saplūst ar ēku un fasādi. Žalūziju pamatā ir īpaši apstrādāts audums, kas neizbalē saulē un arī pasargā no UV starojuma. Audumu klāsts ir tiešām plašs, tāpēc katrs var izvēlēties tādu žalūziju dizainu, kas vislabāk izskatās tieši viņa īpašumā un labi sader ar ēkas fasādi un arhitektūru kopumā. Variēt iespējams ne tikai žalūziju auduma krāsu, bet arī faktūru, iegūstot vēl plašākas iespējas iekārtot savu īpašumu un vidi tieši tā, kā vēlaties. 

Ja gribat pasūtīt tieši jūsu īpašumam pielāgotas kvalitatīvas RULLO žalūzijas tīkamākajā krāsā, to var izdarīt pašmāju uzņēmumā “RIPO International, kas jau vairāk nekā 25 gadus saviem klientiem piedāvā dažādas pašu ražotas un no uzticamiem zīmoliem iegādātas preces mājas un teritorijas labiekārtošanai. Ražotāja sortimentā ir ne tikai RULLO žalūzijas, bet arī citi ārējo žalūziju veidi, kas nodrošinās tieši jūsu īpašumam nepieciešamo ēnojumu, komfortu un drošību.