Klātienē pārrunās aktualitātes par iedzīvotāju padomēm

Klātienē pārrunās aktualitātes par iedzīvotāju padomēm

Jūlijā un augustā ikviens novadnieks aicināts uz atvērtu sarunu ar pašvaldības vadību un speciālistiem, lai klātienē pārrunātu aktualitātes par iedzīvotāju padomēm, to darbības principiem un kompetencēm. Tikšanās tiks organizētas septiņās pilsētu un pagastu pārvaldēs un apvienībās.

No 16. jūlija līdz 27. augustam Talsu novada pašvaldība aicina pilsētu un pagastu iedzīvotājus uz tikšanās ciklu un dialogu par iedzīvotāju padomju izveidošanu un to darbības mērķiem. Iedzīvotājus ne tikai informēs par padomes darbības principiem un mērķiem, bet katrā tikšanās reizē būs iespēja arī pašvaldības pārstāvjiem uzdot visus interesējošos un neskaidros jautājumus saistībā par iedzīvotāju padomēm novadā. Tikšanos organizēs Laucienes apvienības pārvaldē (Balgales, Ķūļciema, Laucienes un Mērsraga pagasts), Ģibuļu apvienības pārvaldē (Ģibuļu un Valdgales pagasts), Rojas apvienības pārvaldē (Rojas un Kolkas pagasts), Sabiles un Stendes pilsētas apvienības pārvaldē (Sabiles pilsēta un Stendes pilsēta, Abavas, Lībagu, Strazdes, Virbu pagasts), Valdemārpils apvienības pārvaldē (Valdemārpils pilsēta un Ārlavas, Īves, Lubes, Laidzes un Vandzenes pagasts), Dundagas pagasta pārvaldē un Talsu pilsētas pārvaldē.

Jūlijā tikšanās ar iedzīvotājiem notiks trīs norises vietās:

16. jūlijā 17.00 Dundagas pils Mazajā zālē

23. jūlijā 17.00 Laucienes kultūras nama zālē

30. jūlijā 17.00 Talsu Tautas nama Tornīša zālē

Savukārt augustā tikšanās ar iedzīvotājiem notiks četrās norises vietās:

6. augustā 17.00 Ģibuļu pagasta pārvaldes 2. stāva zālē

13. augustā 17.00 Rojas kultūras centra zālē

20. augustā 17.00 Stendes tautas nama zālē

27. augustā 17.00 Valdemārpils Izstāžu zālē

Pašvaldība aicina iedzīvotājus pārdomāt sev interesējošus jautājumus un, ja iespējams, iesūtīt elektroniski uz e-pastu padomes@talsi.lv ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms plānotās tikšanās.