Ko darīt, ja saplīsis vējstikls?

Ko darīt, ja saplīsis vējstikls?

 

Ieplīsis vējstikls ir ne tikai ļoti kaitinošs automašīnas kosmētisks defekts, bet arī nopietns bojājums, kas var traucēt auto vadīšanai. Ļoti daudzi izvēlas ieplīsušu vējstiklu ignorēt un domā, ka tas nav nekas būtisks, taču plaisa var ļoti ātri izplesties, īpaši, ja tā ir pakļauta ārējās vides ietekmei.

Labākais, ko darīt šajā situācijā, ir vērsties pie profesionāļiem. Carglass meistari spēs palīdzēt ātri un bez liekiem izdevumiem. Vējstikla bojājumu gadījumos ir iespējamas divas opcijas – vējstikla labošana un vējstikla nomaiņa. To, kurš no variantiem ir optimālākais, meistari nosaka uz vietas, redzot to, cik liels ir bojājums.

Remontēt vai mainīt stiklu?

Vējstikla labošanas un maiņas process tiek iedalīts trīs posmos:

  1. Bojājuma apmēra noteikšana. Ja tas ir mazāks par divu eiro monētas izmēru, to ir iespējams salabot;
  2. Bojājuma atrašanās vieta. Labošanas ir iespējama, ja tas atrodas vismaz sešu centimetru attālumā no vējstikla malas;
  3. Vai autovadītāja redzes lauks ir traucēts? Ja vējstikla bojājums, ir izveidojies vadītāja redzes laukā, kas ir 30 cm liels lauks ar centru stūres vidū. Šāda veida bojājums nedrīkst pārsniegt 10 milimetrus.

Protams, dažādus vējstikla bojājumus vislabāk ir salabot nekavējoties, taču, ja tādas iespējas nav, tad tas jādara pēc iespējas ātrāk. Carglass meistari ir sava aroda lietpratēji un vējstikla remonts prasīs vien pusstundu!

No kā rodas vējstikla bojājumi?

Vējstikla bojājumi rodas ārējas ietekmes rezultātā. Visbiežāk tie rodas no akmens trieciena, kas ielidojis vējstiklā, braucot pa grants ceļiem vai tamlīdzīgām vietām. No nelielas mikroplaisas, tas var pārvērsties par ievērojamu bojājumu, kas var būtiski ietekmēt automašīnas veiktspēju un pat autobraucēju drošību.

Daudzi nemaz nezin, ka vējstikls ir jumta atbalsta elements, kā teicams tehniskais stāvoklis ir ļoti būtisks. Katrs bojājums tiek izvērtēts individuāli un klientiem piedāvāts optimālākais risinājums.

Pie plaisas vējstiklā, ir jāvēršas pie speciālistiem. Uzticēt bojājuma diagnostiku, remontu vai nomaiņu ir labāk uzticamam servisam – tāds ir Carglass! Carglass serviss uzstādīšanas un remonta pakalpojumiem dod mūž garantiju, kas ir spēkā tik ilgi, līdz automašīna nonāk cita īpašnieka rokās. Ir iespējams pieteikt ari mobilo Carglass servisu Rīgā un tās apkaimē, kas ir pakalpojums, kura ietvaros meistars ierodas jums ērtā vietā un laikā.

Plašāku informāciju par Carglass piedāvājumu un tuvākā servisa atrašanās vietu atradīsiet interneta vietnē www.carglass.lv.