Kredīts auto remontam

Kredīts auto remontam, online aizdevums līdz 5000 eiro, remonts un auto apkalpošana

Kā saņemt naudu auto iegādei

Mūsdienās cilvēks bez mašīnas ir kā bez rokām: nevar nokļūt līdz vajadzīgajai vietai, pietrūkst laika, bojājas garastāvoklis. Labi, ja ir pārbaudīts serviss un naudas rezerve ātram remontam. Bet ko darīt, ja remonts izmaksā dārgāk nekā ir pieejami līdzekļi? Visātrākais veids, kā atrisināt situāciju – noformēt kredītu automašīnas remontam.

Noformējot remonta kredītu internetā mašīnas labošanai, jūs iztērēsiet tikai 15-30 minūtes, un nauda acumirklī ienāks jūsu kontā. Jums būs pieejams ātrais kredīts un ilgtermiņa kredīts uz laiku no 3 mēnešiem līdz vairākiem gadiem.

Aizņemieties līdz 15 000 eiro auto remontam 30 minūšu laikā

Mūsdienās ir milzīga piedāvājumu izvēle jūsu vajadzību finansēšanai, tai skaitā arī auto remontam. Nosacīti tos var iedalīt divās lielās grupās:

 • Ātrais kredīts remontam. Termiņš 30 dienas, neliela summa (līdz 3000 EUR, atkarīgs no kreditora), ķīla nav vajadzīga, pieteikums tiek rakstīts internetā, tāpat kā līgums. Jaunajiem klientiem tiek piedāvātas atlaides procentu likmēm. Kreditora nosacījumi naudas atgriešanai ir samērā stingri. Nauda jūsu kontā ienāks dienas laikā, nereti 15-30 minūšu laikā pēc pozitīva lēmuma pieņemšanas. Auto remontu sāksiet tai pašā dienā.
 • Ilgtermiņa remonta kredīts. Termiņš no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem. Summa līdz 15 000 EUR, atkarīga no kreditora. Dažreiz var izsniegt kredītu pret ķīlu. Noformēt kredītu iespējams internetā, kreditora nosacījumi ir atkarīgi no jūsu ienākumiem un kredītvēstures. Jaunajiem klientiem var tikt piedāvāti īpaši nosacījumi. Nauda ienāk kontā uzreiz pēc pozitīva lēmuma pieņemšanas. Auto remontu varēsiet uzsākt tai pašā dienā vai nākamajā.

Iespējams arī variants saņemt kredītu bankā https://ksplatforma.lv/krediti/auto-lizings-kredits/ , bet šai gadījumā kreditora lēmumu nāksies gaidīt ilgāk, summa var būt mazāka, atmaksa stingrāka. Nauda ienāks kontā nevis pēc 30 minūtēm, bet labākajā gadījumā pēc dažām dienām. Jauniem klientiem var būt mazāk priekšrocību nekā pastāvīgajiem klientiem. Turklāt kredīts automašīnai vai citiem mērķiem vienmēr tiek izsniegts uz samērā ilgu laika periodu: no dažiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem.

Tāpat internetā iespējams noformēt aizņēmumu mašīnas iegādei, ne tikai tās remontam, bet tas ir atsevišķs piedāvājums. Šādu kredītu var piešķirt uz vairākiem gadiem.

Noformējot līgumu pie piemērota kreditora internetā, jūs varat saņemt naudu ātri un jau šodien ķerties pie auto remonta.

Kā izvēlēties piemērotu kredītu auto remontam?

Jūs esat nolēmis saņemt aizņēmumu. Internets mums piedāvā iespēju saņemt naudu, neizejot no mājām, kreditora tīmekļa vietnē. Pirmajā mirklī tie visi šķiet ļoti līdzīgi, bet ir jāskatās detaļas. Tieši tās nosaka, kas būs jums izdevīgi un kas nē.

 1. Nosakiet kredīta termiņu. Ātro kredītu ir vērts ņemt tad, kad summa ir neliela un jūs viegli atmaksāsiet aizņēmumu no nākamās algas. Ja neesat pārliecināts, ka tiksiet galā, labāk ņemt ilgtermiņa remonta kredītu vismaz uz dažiem mēnešiem vai pat gadiem, lai nomaksātu to pakāpeniski.
 2. Kredīta summa. Aizņemieties tik, lai pietiktu kvalitatīvam darbam. Ja bez dārga remonta jūsu auto nedarbosies, iespējams, ir vērts padomāt par jaunas mašīnas iegādi. Prātīgi parēķināt tā, lai pēc remonta jūsu auto nobrauktu vēl dažus mēnešu vai gadus, kamēr atmaksājat kredītu. Tomēr labāk, ja ilgāk.
 3. Cik ātri nauda ienāks jūsu kontā. Šodien kredītkompānijas, aizpildot pieteikumu internetā, piedāvā ātros pārskaitījumus. Iespējama naudas ieskaitīšana jūsu kontā jau 30 minūšu vai pat 15 minūšu laikā pēc pozitīva lēmuma pieņemšanas.
 4. Atmaksas termiņš un izmaksas apmērs. Ja runa iet par ātro kredītu, tad aizņēmums ir jāatmaksā 30 dienu laikā, nomaksājot pamatsummu un procentus. Jauniem klientiem pirmajam kredītam tiek piedāvātas atlaides. Ilgtermiņa kredīts (no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem) un tā atmaksa ir atkarīga no tā, kāda ir kredīta summa, termiņš, ikmēneša maksājums. Parakstot līgumu, vienmēr iepazīstaties ar visām niansēm.
 5. Soda sankcijas. Nekad negribas ieskatīties šajā sadaļā, bet ir iespējams arī tāds variants, ka jūs nevarēsiet, piemēram, savlaicīgi veikt apmaksu. Kas sekos tālāk? Cik nāksies piemaksāt? Kādā situācijā kredīts tiks nodots “trešajām personām”? Tas viss ir jāņem vērā. Tāpēc vienmēr aizņemieties atbildīgi un novērtējiet savas iespējas. Īpaši, ja ņemat aizņēmumu uz ilgu termiņu, piemēram, uz dažiem gadiem.
 6. Vai kredītu izsniedz pret ķīlu vai bez tās? Nereti auto remontam nākas atdot ķīlā pašu automašīnu vai kaut ko citu. Tomēr vairākumā gadījumos ātrais kredīts neprasa ķīlu.

 

Jebkurā gadījumā atcerieties divus faktus: informācijai par kredītu auto remontam jebkura kreditora tīmekļa vietnē ir informatīvs raksturs. Konkrēts piedāvājums, kas ietver summu, kredīta termiņu (uz 5 mēnešiem vai 5 gadiem), remonta nosacījumus, tiek izteikts pēc pieteikuma izskatīšanas. Parakstot līgumu, pārliecinieties, ka jūs viss apmierina un ka jūs varēsiet izpildīt tā punktus.

Vai saņemsiet kredītu 15 minūšu laikā vai arī nauda ienāks pēc dienas, ir atkarīgs no jūsu kredītvēstures un ienākumiem.

Jauniem klientiem ir iespējams kredīts ar īpašiem nosacījumiem. Īpaši, ja jauniem klientiem izdodas pierādīt, ka viņiem ir stabili ienākumi.

Starp citu, daži kreditori dod priekšroku sadarboties ar personām, kas ir vecākas par 20-22 gadiem, nevis ar 18-gadīgiem.

Kredīta atmaksa: auto pēc remonta

Kredīta atmaksāšana pēc auto remonta ir obligāta, un ir svarīgi ievērot visus noteikumus. Parakstot līgumu, jūs apņematies  ievērot termiņu un izpildīt kreditora likumīgās prasības. Ja esat ņēmis kredītu auto remontam pret ķīlu, savlaicīgi atmaksājot aizņēmumu, jūs saglabāsiet savu īpašumu.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir ilgtermiņa kredīts vai ātrais remonta kredīts, uz 6 mēnešiem vai 6 gadiem, kredīta summa ir jāatmaksā laicīgi, bet nauda tiek pārskaitīta saskaņā ar atmaksas grafiku.

Dažos gadījumos ir iespējams variants, kad jūs vienojaties ar kreditoru par kredīta atmaksas termiņa pārcelšanu. Šis moments ir jāprecizē pirms līguma parakstīšanas.

Atmaksa tiek veikta līgumā noteiktajā datumā. Īpaši tas attiecas uz maksājumiem, kas iedalīti vairākos mēnešos. Atmaksa ar kavēšanos novedīs pie sankcijām: soda naudām. Gadījumā, ja atmaksas termiņi tiek būtiski kavēti, kompānija, kas izsniedz kredītus, var nodrošināt parāda piedziņu ar trešo personu palīdzību.

Tāpēc mēs rekomendējam jau iepriekš pārdomāt stratēģiju un nodrošināt atmaksu, ievērojot termiņus. Šis ir tas pats faktors, kas jāņem vērā, dzirdot frāzi “aizņemieties atbildīgi”.

Ja tomēr visu esat pārdomājis un novērtējis, tad aizņemieties ar mierīgu sirdi vismaz uz dažiem mēnešiem, dažiem gadiem. Tas jums un jūsu tuviniekiem nāks par labu.

Uzzināt vairāk par to, kāds kredīts un ar kādiem nosacījumiem ir jums pieejams, varēsiet šajā tīmekļa vietnē vai adresē: KONTAKTI.

Kā saņemt kredītu auto remontam?

Pamata prasības tam, kas grib saņemt kredītu auto remontam:

 • Pastāvīgi ienākumi – summa ir atkarīga no kreditora. Ir tādi, kas ir gatavi izsniegt nelielu summu tiem, kuru ienākumi pēc nodokļu nomaksas pārsniedz 260 eiro.
 • Personu apliecinošs dokuments – pase vai ID.
 • Vecums no 18-20-22 gadiem (atkarīgs no kreditora) līdz aptuveni 70 gadiem.
 • Bankas konta izraksts par pēdējiem 6 mēnešiem, kas rāda jūsu ienākumus un izdevumus.

Kad būsiet savācis dokumentus, atrodiet internetā sev piemērotu kreditoru, lai saņemtu kredītu auto remontam. Atcerieties, ka jauniem klientiem bieži tiek piedāvāti īpaši nosacījumi.

Pārliecinieties, ka kredīts konkrētā kompānijā jums ir iespējams un ka jūs apmierina summa, procentu likme, termiņš un kredīta atmaksas nosacījumi. Precizējiet, vai kredīts tiek izsniegts pret ķīlu vai nē. Ar ķīlu kredīta summa būs augstāka.

Ja tas ir ātrais kredīts, ņemiet nelielu summu. Ja kredīts ir ilgtermiņa, uz vairākiem mēnešiem vai gadiem, pārliecinieties, ka jūsu ienākumi ir pietiekami stabili, lai varētu ērti norēķināties par kredītu auto remontam.

Parakstot līgumu, pārlasiet visus punktus. Pievērsiet uzmanību soda sankcijām un tam, vai iespējama kredīta pilna atmaksa pirms termiņa.

Naudas izsniegšana aizņem no 15 minūtēm un vairāk. Atkarīgs no konkrētās kompānijas. Pat 30 minūtes vai dažas stundas auto remontam – tas nav tik daudz.