Padomi, kas palīdzēs atrast pareizo dvieli

Dvielis ir sīkums, ko lieto katru dienu, tāpēc mēs parasti pat nedomājam par tā funkcionalitāti. Protams, ar laiku mēs sākam meklēt dažādas iespējas lielveikalos, salīdzinot preces, cerot atrast vislabāko cenas / kvalitātes attiecību.

Mūsdienās dvieļus parasti pērk tādos veikalos, kā, piemēram, nostra.lv, jo, pērkot tiešsaistē, ir vieglāk pamanīt akcijas, un iegādāties labas kvalitātes dvieli ir daudz lētāk.

Un kādi ir citi kritēriji, kas jāņem vērā, meklējot pareizo dvieli?

Protams, vispirms jānovērtē dažādas šķiedras, jo tas nosaka ne tikai paša dvieļa kopšanu, bet arī tā saistību ar cilvēka ādu. Jo īpaši tāpēc, ka daži ir vislabāk piemēroti virtuvei, bet citi tiek izmantoti pēc dušas.

Vispopulārākā un visbiežāk izvēlētā kokvilna ne tikai ļoti labi absorbē mitrumu, bet ir arī videi draudzīga, padarot to “zaļo” izvēli. Tā ir lieliski piemērota cilvēkiem ar jutīgu ādu, patīkami nomierina un labi nosusina. Protams, ir svarīgi izvēlēties tikai labas kvalitātes kokvilnas dvieļus, tāpēc noteikti pērciet tikai no cienījamiem mazumtirgotājiem.

Virtuvei mēdz izvēlēties linu. Lietotājii novērtē lina šķiedras dabiskumu, stila variācijas un to, ka linam nav nepieciešama īpaša saudzība.

Vēl viens svarīgs kritērijs ir izmēri, kas arī ir ļoti atšķirīgi. Lai noslaucītu dažādas ķermeņa vietas, vislabāk ir, ja vannas istabā ir vismaz daži dažādi dvieļi. Tai pat laikā virtuvē pietiek ar vairākiem vienāda izmēra, vidēja izmēra dvieļiem.

Visbeidzot, dizains ir ievērības cienīgs kritērijs. Dabiski, ka katram mājas priekšmetam ir jābūt piemērotam visiem pārējiem, tāpēc arī dvieļus izvēlas pēc dizaina nianšu apsvēršanas. Protams, atkarībā no gadalaika un citiem kritērijiem mājas stils dažreiz tiek pielāgots un grozīts, tāpēc dvieļus var mainīt un lietot pēc vajadzības. Mēs iesakām katram cilvēkam izveidot vismaz vairākus dažādus komplektus, kurus maina ne tikai pēc gadalaikiem, bet arī atkarībā no mazgāšanas biežuma.

Dvielis ir sīkums, taču mēs iesakām pēc iespējas vairāk laika veltīt šī sīkuma izvēlei. Šajā gadījumā jūs būsiet pārliecināts, ka pēc mazgāšanās jūsu āda būs patīkami sausa.

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.