Kūka kāzām

Kāzas ir īpašs notikums katra cilvēka dzīvē. Tā ir ļoti gaidīta diena, ko gribas pavadīt neaizmirstami un esot vistuvāko cilvēku lokā. Tieši tāpēc gatavošanās šai dienai aizņem tik daudz laika un pūļu. Ir jāapdomā vismazākie sīkumi, sākot ar dekorācijām, kleitu un ielūgumiem. Un beidzot ar tik svarīgu lietu kā kāzu kūka. Nereti kūkas griešana ir kāzu dienas gaidītākais notikums, tāpēc kūkai ir jābūt īpašai. Kā izvēlēties savām kāzām atbilstošu kūku un kādi faktori ir jāņem vērā? Lai jūsu kāzu torte perfekti atbilst jūsu īpašajai dienai, ir jāņem vērā trīs galvenie faktori.

Kūkas daudzums

Pats pirmais faktors, kurš ir jāizvērtē, izvēloties kāzu torti, ir kūkas lielums. Lai saprastu, cik lielu kūku ir nepieciešams pasūtīt, ir jāzina konkrēts viesu skaits. Tiek pieņemts, ka lielās svinībās uz vienu personu ir jābūt aptuveni 120 līdz 140 grami kūkas. Lielas kūkas ir iespējams pasūtīt vairākos stāvos vai arī mūsdienās ir populārs risinājums — izveidot vienu kūku un vairākas mazās kūciņas viesiem.

Kūkas garša

Kāzu tortei, galvenokārt, jāgaršo pašam jaunajam pārim, taču noteikti nevajadzētu aizmirst arī par visiem. Kāzām ir ieteicams izvēlēties tādu kūku, kas garšos maksimālam viesu daudzumam, tieši tāpēc parasti iesaka izvēlēties kūku ar neitrālu garšu. Tās garšos gandri visiem. Parasti laba izvēle kāzu kūkai ir mājas kūka ar svaigā siera vai vārītā krēma pildījumu. Taču, ja gribās interesantāku garšu, var pasūtīt musa vai siera kūkas. Nedrīkst aizmirst arī par alerģijām. Ir ieteicams painteresēties, vai kādam no visiem ir kāda pārtikas alerģija.

Kūkas dekorācijas

Kāzu tortes dekorāciju izvēle ir visinteresantākā daļa un iespēja izpausties. Dekorācijām ir jābūt lakoniskām un romantiskām. Parasti kūkas dekorācijām izmanto svaigus vai ēdamas ziedus, augļus, ogas, mastikas figūriņas, makarūnus vai bezē cepumus. Populārs risinājums ir arī taisīt kūku atbilstošā krāsu gammā. Piemēram, ja kāzu dekorācijās dominē zaļā krāsa, tad arī kūkas dekorācijas, galvenokārt, būs atbilstošā tonī.

Kur pasūtīt kāzu kūku?

Kāzu kūku ir ieteicams pasūtīt konditorejā, kas piedāvā kāzu kūku degustācijas un kura specializējas skaistu dizainu veidošanā. Tā jūs varat būt droši, ka kūka būs gan skaista, gan garšīga. «Kūkas gardas» konditorejas studija piedāvā plaša dizaina kūkas jebkuram jūsu dzīves notikumam. Konditorejā ir pieejamas kūku degustācijas, kuru laikā pieredzējuši darbinieki atbildes uz visiem jūsu jautājumiem par kūku dizainu, lielumu un garšu. «Kūkas gardas» kūkas noteikti neliks jums vilties un padarīs jūsu īpašo dienu īpaši garšīgu!