Labākie sejas masāžas rullīši

Ieviešot sejas masāžas rullīti savā ādas kopšanas rutīnā, Jūs varat palīdzēt nostiprināt sejas muskuļus, uzlabot un paātrināt asinsriti, noņemt lieko šķidrumu no sejas ādas un palielināt tās elastību, uzlabojot ādas kvalitāti. Un Jums nav jābūt profesionālim, lai to darītu ikdienā.

Kad runa ir par ādas kopšanu, lielākajai daļai cilvēku ir kopīgs mērķis – vienmēr izskatīties nevainojami un mirdzoši. Lai sasniegtu šo mērķi, tiek izmēģinātas daudzas lietas. Sākot ar augstas kvalitātes produktu iegādi un beidzot ar vecmāmiņu izmēģinātiem un pārbaudītiem paņēmieniem – tiklīdz saprotam, cik svarīgi ir rūpēties par savu ādu, darām visu iespējamo, lai iegūtu neatkārtojamu mirdzumu.

Ja esat ādas kopšanas entuziasts, tad Jūs zināt, kā laba sejas masāža var paveikt brīnumus ar Jūsu ādu. Mūsdienās sejas masāžas priekšmetu piedāvājums ir ļoti plašs, piemēram, E-meistars.lv piedāvā germānija masāžas rullīti, kuru lietojot tiks garantēti acīmredzami rezultāti.

Vai sejas masāžas rīki patiešām darbojas?

Sejas masāža ir pazīstama jau tūkstošiem gadu, un tās pirmsākumi meklējami Ķīnā, kur tika iegūts nefrīts – pusdārgakmens, kam esot piemitušas enerģiju dziedinošas īpašības, kas palīdz saglabāt ādas jaunību un sejas ādai nepieciešamo vēsumu. Šie masāžas rullīši ir kļuvuši par senu tendenci, un vibrācijas sejas masāžas aparāti ir pārņēmuši skaistumkopšanas pasauli.

Popularitāte ir novērojama tādēļ, ka vibrācijas masāžas rullīšus ir ērtāk lietot, jo tie paveic darbu Jūsu vietā un tie ir tikpat draudzīgi ādai kā masāžas rullīši bez vibrācijas efekta. Tiek uzskatīts, ka vibrācija var palielināt kolagēna veidošanos, lai stiprinātu ādu, kā rezultātā uzlabojas smalko līniju un grumbiņu izskats. Ja Jums nav laika vai līdzekļu, lai apmeklētu procedūras, neuztraucieties, izmantojot turpmāk minēto sejas masāžas rullīti, Jūs varat izmantot visas profesionālo kosmetologu salonu priekšrocības mājās.

CARELIKA 6D Lift&Tone germānija masāžas rullītis efektīvi izgaismo ādu, piešķir tai mirdzumu un samazina tumšos lokus zem acīm. Galvenais iemesls ādas novecošanai, vasaras raibumu un grumbu veidošanai ir pozitīvo lādiņu klātbūtne ādā. Germānija ieliktņu sastāvā ir 99,999% tīra germānija pulvera. Masāžas rullīša seštūra formas Y konstrukcija palīdz uzlabot asins mikrocirkulāciju, paātrina ādas virsmas vielmaiņu, uzlabo ādas blīvumu un elastību, samazina smalkās grumbas, kā arī uzlabo asinsriti un ādu ap acīm. Palēnina dabisko novecošanos un noņem pietūkumu zem acīm, nostiprina žokļa līniju.

Kas ir germānijs?

Germānijs ir metāls, kas izdala aptuveni 200 negatīvos jonus, kas sejas ādai ir ļoti nepieciešami. Masāža ar germāniju piepilda ādu ar negatīvajiem lādiņiem. Tas ir spīdīgs, ciets, trausls, pelēcīgi balts oglekļa grupas metaloīds, ķīmiski līdzīgs grupas kaimiņiem silīcijam un alvai. Pastāv apgalvojums, ka germānijs var labvēlīgi ietekmēt veselību, tostarp uzlabot imūnsistēmu, organisma apgādi ar skābekli.

Kādas ir germānija priekšrocības?

Dzīvojot pilsētā, mūsu organisms ir pakļauts kaitīgo pozitīvo jonu iedarbībai. Tos rada mobilie tālruņi, datori, elektroniskās iekārtas, ķīmiskās vielas, skābais lietus un ultravioletais starojums. Vielmaiņa ir ārkārtīgi svarīgs process, ko nepieciešams stimulēt. Ja organismā ir vairāk negatīvo jonu, palielinās organisma vielmaiņas procesa efektivitāte. Turpretī, ja organismā ir vairāk pozitīvo jonu, vielmaiņa kļūst mazāk efektīva un lēnāka. Tādējādi cilvēka šūnas kļūst vājas, organisms kļūst uzņēmīgāks pret slimībām un paātrinās novecošanās process.

Tāpēc var uzskatīt, ka ģermānijs ir ar negatīvu lādiņu apveltīts jons, kas palīdz attīrīt asinis un līdzsvarot pozitīvos un negatīvos jonus organismā. Tādējādi tiek panākta arī muskuļu atslābinoša iedarbība, kā arī mazināts nogurums.

Iepazīstieties ar visiem CARELIKA piedāvātajiem produktiem mājaslapā www.carelika.eu. CARELIKA produktus var iegādāties www.e-meistars.lv un visos tā skaistumkopšanas preču veikalos Rīgā, Republikas laukumā 3, t/c Rīga Plaza un Jelgavā, Lielā iela 18.

Iegādājieties arī profesionālu kosmētiku par akcijas cenām, pieejama liela izvēle dāvanu komplektiem, kā arī draudzīgas atlaides profesionāļiem (frizieriem, skaistumkopšanas saloniem u.c.).