Pieci profesionāli koka beicēšanas padomi

Pieci profesionāli koka beicēšanas padomi

Pareiza beices izvēle – kad runa ir par jūsu āra koka beicēšanas projektu, ir svarīgi pārliecināties, ka esat izvēlējies savai koksnei vislabāko beicēšanas veidu. Dažas galvenās idejas, kas būtu jāņem vērā, izvēloties beici, ir šādas:

  • “Vai koksne ir jauna vai veca?”
  • “Kāds aizsardzības līmenis ir nepieciešams koksnei no āra elementiem (UV, lietus utt.)?”
  • “Vai es gribu tumšus vai gaišus dēļus?”
  • “Vai koksne ir iepriekš apstrādāta (kā tas traucēs/ietekmē traipu)?”

Kad būsiet atbildējis uz šiem jautājumiem saistībā ar jūsu konkrēto projektu, tas sniegs jums skaidrāku priekšstatu par izmantojamā beices veidu un pēc tam varēsiet izlemt, kur to iegādāties no vietējā mazumtirgotāja.

Lakota virsma – ja uz koka virsmas, uz kuru uzklājat beici, jau ir lakas kārta, tas kavēs beices spēju pareizi iekļūt kokā, jo tas darbojas kā barjera starp abiem. Laka aizsargā pret ūdeni un mitrumu, tādējādi neļaus beicei pareizi nostiprināties uz koka virsmas un novedīs pie tās lobīšanās. Lai izvairītos no šīs problēmas, pirms jaunās beices uzklāšanas ir nepieciešams koksni noslīpēt tā, lai lakotais slānis tiktu pilnībā noņemts.

Koksnes veidi – dažādi koksnes veidi atšķirīgi reaģē uz beici, kas tiek uzklāta. Internetā iespējams atrast dažādas pamācības beices izvēlē, konkrētajam koka tipam.

Pirms beicēšanas procesa uzsākšanas obligāti jāpārliecinās, vai koksne ir izžuvusi gan iekšpusē, gan ārpusē. Ja tas netiek ņemts vērā, uzklātie slāņi, visticamāk, atslāņosies un vairs neaizsargās koka virsmu. Ieteicams beicēt ​​siltā, sausā dienā.

Zāģskaidu slānis – kad koks tiek zāģēts un ražots, tas bieži tiek pārklāts ar zāģu skaidām. Visticamāk svaigi zāģēti dēļi būs pārklāti ar plānu skaidiņu slāni, kad to saņemsiet, un tas neļaus pareizi uzklāt beici. Pirms uzklājat beici, kokmateriāli ir rūpīgi jānomazgā no visiem netīrumiem, putekļiem un skaidām.

Ja nepieciešams beicēt lielu koka virsmu, kurai nepieciešami vairāki beices spaiņi, viens no veidiem, kā profesionāli beicēt virsmu, ir apvienot visus spaiņus vienā maisījumā. Lai gan visām beicēm ir jābūt vienā krāsā, dažkārt tās var nedaudz atšķirties, tāpēc, sajaucot tos kopā, novērsīsiet nevienmērīgu krāsu parādīšanos visā laukumā.

 Ja vēlaties profesināli beicētus kokmateriālus sazinieties ar mums:

Tel.: 29 104 535

www.delukrasonana.lv

 Pieņamam pasūtījumus jau no 30 m2.

Veicam koka apdares dēļu:

  • Krāsošanu
  • Beicēšanu
  • Vaskošanu
  • Impregnēšanu