Labs lietotu automašīnu pārdevējs

Labs lietotu automašīnu pārdevējs

Kā atrast labu lietotu automašīnu pārdevēju?

Šajā rakstā mēģināsim tikt skaidrībā, kā saprast, vai lietotu automašīnu pārdevējam var uzticēties, kam jāpievērš īpaša uzmanība, lai pēc tam nenožēlotu savu izvēli.

Kādas ir jūsu vajadzības?

Pirms meklēt autotirgotāju piedāvājumus, svarīgi būtu saprast, kādu tieši auto meklējat, ar kādām niansēm  būsiet gatavi samierināties. Vai meklējat kādu izturīgo automašīnu vai ir nepieciešams auto braukšanai pa pilsētu? Vai būs nepieciešams ietilpīgs bagāžas nodalījums,  kāda veida dzinējam dodat priekšrocību? Vai jūs esat gatavi maksāt vairāk par autorizēto servisu vai arī vēlaties ietaupīt un veikt apskati parastajā servisā?

Protams, pastāv arī dažādas iespējas, veicot pirmo iemaksu par jauno auto – vai jums jau ir uzkrājumi vai vēlēsieties kā pirmo iemaksu atstāt savu veco auto. Par visiem šiem jautājumiem ir rūpīgi jāpadomā, jo dažas vēlmes ar prieku izpildīs tikai privātie auto pārdevēji, bet citas velmes būs gatavi piepildīt tikai autodīleri.

Labs pārdevējs ir zināms pārdevējs

Neapšaubāmi, meklējot lietotu automašīnu, mēs vēlētos tādu pārdevēju, kurš:

  • Nemelos, sniegs patieso informāciju par noskrējienu, neslēps automašīnas defektus, iespējamus remonta darbus servisā
  • Spēs pierādīt visu teikto ar nepieciešamiem dokumentiem
  • Dos garantijas, ka automašīna nesalauzīsies uzreiz pēc iegādes
  • Pārdos par saprātīgu cenu

Vai šādi pārdevēji vispār eksistē? Protams, bet ne visi zin, kur tādus var atrast. Auto meklējumos var doties pie autorizētiem auto dīleriem vai aizbraukt uz autoplaci, tur noteikti pārdevējam būs visi nepieciešamie dokumenti un sertifikāti.

Vai pirkt auto pie autodīlera?

Pirmais variants ir domāts tiem, kuri iegādājoties lietotu automašīnu ir gatavi maksāt vairāk. Pie autodīleriem noteikti būs iespēja iegādāties mazlietotu auto, parasti tie ir auto, kurus to iepriekšējie īpašnieki atstāja kā pirmo iemaksu savai jaunajai automašīnai. Bet jāatceras, ka pērkot auto pie dīlera, automašīnu markas ir ierobežotas, bet viena zīmola automašīnām piedāvājumā būs vairāki modeļi ar dažādu komplektāciju un cenu starpību.

Viena no neapšaubāmām priekšrocībām, iegādājoties auto pie dīlera, ir garantija. Protams, ir arī tādi gadījumi, ka lietotā automašīna vēl nav veca un tai ir pieejama rūpnīcas garantija.

Pie būtiskājām priekšrocībām tiek attiecināms tas, ka iegādājoties lietotu automašīnu pie autorizēta dīlera, tai vienmēr būs veiktas oficiālās apskates un remontdarbi tieši dīlera servisā, un visi veiktie remontdarbi ir obligāti dokumentēti. Iegādājoties lietotu auto pie autodīlera, jūs varat būt droši par sniegto informāciju, garantijām un kvalitatīvi veiktiem remontdarbiem,  bet automašīnai būs augstāka cena.

Vai meklēt auto autoplacī?

Vai tad nebūs izdevīgāk iegādāties automašīnu autoplacī? Lielajos, pārbaudītajos autoplačos arī ir iespējams piemeklēt pāris gadus vecu auto lieliskā stāvoklī, kuram visas apskates un remontdarbi bija veikti autorizētos servisos.

Nereti pats auto pārdevējs var uzrādīt pilnu auto vēsturi ar VIN numura palīdzību. Kur meklēt šādus autoplačus? Šajā gadījumā ir ieteikts meklēt kompānijas, kurām ir pieejami visi nepieciešami dokumenti un sertifikāti, piemēram, tādas kā autotalsi.lv

Svarīgi būtu paturēt prātā, ka sertifikāti nevar dot 100% garantiju, ka jūs iegādājaties auto, kurš nesaluzīs. Protams, ir arī daudz godīgu pārdevēju privātpersonu, kuras vēlas pārdot savu personīgo auto un bez slēpšanas izstāstīs jums par visiem plusiem un mīnusiem.

Lēmums, kur meklēt labu lietotu automašīnu ir katra pircēja rokās, bet vienmēr ir jāapsver visi iespējamie varianti, lai rezultātā kļūtu par laimīgu auto īpašnieku.