Laiks nomainīt izvelkamo dīvānu

Miega kvalitāte gan ilgtermiņā, gan īstermiņā ir ļoti svarīgs ikviena veselību ietekmējošs faktors. Ja ķermenis miega laikā nespēj ieņemt ērtu pozu, tam nav iespējams pilnībā atslābt un atpūsties, tam nepieciešams patērēt papildus enerģiju mugurā un locītavās. Šāda iemesla dēļ daudzi cilvēki no rīta nespēj pamosties un jūtas noguruši vēl ilgi, tā kārtīgi nepamostoties līdz pat dienas vidum. Visbiežāk šīs problēmas rada vai vismaz ietekmē nepiemērota guļamvieta — neērts matracis vai gulēšana uz nepiemērotām vietām, piemēram, izvelkamā dīvāna.

Par laba miega svarīgumu stāsta matraču veikala Erti.lv speciālisti. Gulēšana uz dīvāna ir pieņemama kā pagaidu risinājums. Ja esat pārvākšanās, remonta procesā vai nakšņojat cita dzīvesvietā, pāris naktis uz dīvāna nevar atstāt negatīvu ietekmi uz jūsu veselību ilgtermiņā. Visticamāk, jutīsieties noguris un neizgulējies, taču sākot gulēt atkal uz ērta matrača īstā gultā (https://www.erti.lv/gultas/), šīs problēmas ātri pagaisīs.

Diemžēl daudzi cilvēki ir izvēlējušies izvelkamos dīvānus kā savu gultasvietu ilgtermiņā. Vai nu līdzekļu taupības nolūkos, vai ierobežotas vietas dēļ, izvelkamie dīvāni ir daudz populārāki, kā tiem vajadzētu būt. Šādi dīvāni nav veidoti kā gultasvietas, tādēļ tie pēc definīcijas nevar nodrošināt matrača funkcijas.

Lai sargātu savu veselību ilgtermiņā, visiem ieteicams izvelkamo dīvānu nomainīt ar īstu gultu un kvalitatīvu matraci. Ikviens, kuram nekvalitatīvs miegs sagādā problēmas, ātri spēs novērtēt atšķirību, ko dod ērta un cilvēka ķermenim atbilstoša guļamvieta. Ja dzīvoklī vienkārši nepietiek vietas vai finansiālā situācija neļauj iegādāties gultu un matraci, iespējama alternatīva — virsmatracis. Šāda veida matrači ir ļoti kompakti un neaizņems daudz vietas ikdienas uzglabāšanā.

Matraču interneta veikals erti.lv iesaka ikvienam, kam nepieciešams iegādāties vai nu gultu ar matraci, vai arī virsmatraci, viesoties erti.lv un iepazīties ar plašo matraču internetā piedāvājumu. Erti.lv ir arī salonveikals Rīgā, Maskavas ielā 180, lai jebkuru noskatīto matraci, gultu vai dīvānu varētu apskatīt arī klātienē. Matracis ir ilgtermiņa pirkums, tāpēc, ja neesat pārliecināts par izvēlētā matrača piemērotību savām vajadzībām, iesakām izmantot iespēju to apskatīt pirms iegādes.