Ļaunprātīgas dedzināšanas rezultātā nodara ievērojamus zaudējumus

Ļaunprātīgas dedzināšanas rezultātā nodara ievērojamus zaudējumus

23. martā, ap 6.10 talsenieks Sandris Ivanovskis saņēmis negaidītu ziņu — kāds vīrietis servisu un garāžu kompleksā aizdedzinājis viņam piederošus automobiļus, nodarot zaudējumus vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā.

23. martā Valsts policijā saņemta informācija, ka Talsos degusi garāža un automašīnas. Noskaidrots, ka ap 5.20 tīši tika aizdedzinātas automašīnas, kas atradās servisu un garāžu kompleksā Talsos, Krišjāņa Valdemāra ielā 73. Dedzināšanas rezultātā vairākas automašīnas nodegušas pilnībā, dažas automašīnas bojātas, kā arī bojāta garāžas ēka, nodarot cietušajiem ievērojamus mantiskos zaudējumus. Ugunsdzēsēji glābēji uz notikuma vietu devās 5.54, un darbs notikuma vietā noslēdzās 7.33. Par notikušo uzsākts kriminālprocess. Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot uz tālruņa numuru 110! Anonimitāte tiek garantēta.

Servisu un garāžu kompleksā dega četras vieglās automašīnas 22 m2 un angāra siena 10 m2 platībā. /Foto: Terēze Matisone/

Automašīnu īpašnieks Sandris Ivanovskis atklāj, ka sākotnēji viņš šai ziņai nav varējis noticēt: «Zināju, ka pats no sevis nekas nevar aizdegties. Stāstīju to arī policijai, bet sākumā viņi man līdz galam nenoticēja. Kad apskatījām videonovērošanas kameras, bija redzams, ka teritorijā ir ienākusi sveša persona un ir notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Tā ir ļaunprātība vai skaudība — neesmu nevienam parādā, neesmu neko ļaunu nodarījis…»

Servisu un garāžu kompleksā dega četras vieglās automašīnas 22 m2 un angāra siena 10 m2 platībā. /Publicitātes foto/

Video redzams, kā vīrietis piegājis pie «Subaru» automobiļa priekšdaļas, izlējis šķidrumu, aizdedzinājis to, pagaidījis, kad liesmas pieņēmušās spēkā, un tad aizbēdzis. Angāra ārpusē nodedzis «Mercedes-Benz Viano» mikroautobuss, «Subaru Impreza WRX» sedans, kā arī kupeja «Audi S5». Bojāta arī vienīgā Latvijā esošā dragreisa sacensību starta signāla sistēma. Lielu paldies Sandris saka līdzcilvēkiem un auto entuziastiem, kuri snieguši atbalstu gan finansiāli, gan emocionāli.