Maksimālai tīrībai – moderni putekļu sūcēji un augstspiediena tīrītāji

Estētiska, tīra un sakopt apkārtējā vide ir viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē mūsu dzīves kvalitāti un ikdienas labsajūtu. Tāpēc arī regulāri veltām savu laiku mājokļa, automašīnas un arī piemājas teritorijas uzkopšanai. Lai šie darbi būtu ar teicamu rezultātu, neaizņemtu nebeidzami daudz laika un nebūtu nogurdinoši, ir svarīgi izvēlēties uzticamu un funkcionālu uzkopšanas tehniku. Tādu atradīsiet zīmola Kärcher sortimentā, kur pieejamas mūsdienīgas, jaudīgas ierīces, ar kurām varat ātri tikt galā ar jebkuriem netīrumiem un putekļiem.

Putekļu sūcēji gan dzīvoklim, gan privātmājai

Viegli lietojami un jaudīgi putekļu sūcēji, kas pielāgoti mūsdienīga cilvēka ikdienas vajadzībām ir viena no zīmola Kärcher vizītkartēm. Šie putekļu sūcēji jau sen iekarojuši klientu uzticību un turpina priecēt ar jauniem uzlabojumiem, modernām funkcijām un inovācijām, kas tīrīšanu padara vēl ērtāku, ātrāku un efektīvāku. Kompakti akumulatora putekļu sūcēji sniedz pilnīgu pārvietošanās brīvību, ļaujot uzkopt arī visgrūtāk pieejamās vietas ar vieglu rokas kustību. Bet maināmi uzgaļi nodrošina iespēju pielāgot ierīci ne tikai grīdas, bet arī jebkuru citu virsmu tīrīšanai.

Sortimentā arī jaudīgi un viegli pārnēsājami putekļu sūcēji ar maisu, kā arī modeļi bez maisa – ar tvertni un multiciklona tehnoloģiju. Šādam modelim nav nepieciešams iegādāties maisus. Atliek tikai ar vienas pogas nospiešanu atvērt tvertni un iztukšot to atkritumos. Bet tiem, kuri meklē īpaši higiēnisku un efektīvu tīrīšanas risinājumu, pieejami putekļu sūcēji ar HEPA ūdens filtru, kas aiztur ziedputekšņus, putekļu ērcītes, baktērijas un citas sīkās daļiņas, kas ir nevēlamas alerģiskiem cilvēkiem.

Jaudīgi putekļu sūcēji celtniecības netīrumiem

Ja mājās notiek remonta vai celtniecības darbi, tad netīrumu un putekļu savākšana ir īpaši izaicinošs uzdevums. Šāda uzkopošana jāveic diezgan bieži, lai varētu turpināt darbus un netīrumi netraucētu. Bet ar putekļu sūcējiem, kas paredzēti mājas tīrīšanai, parasti nepietiek. Tam vajadzīgas jaudīgas un specializētas ierīces. Uzticama izvēle ir Kärcher celtniecības putekļu sūcējs, kuram ir liela sūkšanas jauda, liela ietilpība un arī spēja droši savākt kaitīgas un veselībai bīstamas vielas. Ierīce būs ļoti noderīga ne tikai remonta laikā, bet arī ikdienā, ja jums ir sava mājas darbnīca, kur strādājat ar koku, metālu vai citiem materiāliem, kuri atstāj aiz sevi specifiskus atkritumus. Tāpat šādi putekļu sūcēji ir neaizstājami arī ražotnēs un rūpnīcās, kur ikdienā nepieciešama augsta tīrība un jāsavāc dažādas ražošanas atliekvielas droši, ātri un efektīvi.

Augstspiediena mazgātāji piemājas teritorijai

Automašīna, mājas ieejas kāpnes, dārza mēbeles, ēku fasādes, terase, dārza tehnika un instrumenti, logi, baseins un citas virsmas – to visu savā piemājas teritorijā ātri un efektīvi varat nomazgāt un notīrīt ar vienu piederumu. Kärcher augstspiediena mazgātājs nav tikai profesionāļiem paredzēts piederums. To ikviens var izmantot savā mājsaimniecībā, lai panāktu labākos tīrīšanas rezultātus bez piepūles. Jūsu māja, pagalms un auto vienmēr izskatīsies kā jauni, jo augstspiediena tīrītājs spēj likvidēt par dziļi ieēdušos netīrumus. Augstais spiediens un koncentrētā strūkla uz virsmu iedarbojas ļoti efektīvi, panākot izcilu rezultātu bez piepūles un agresīviem tīrīšanas līdzekļiem. Augstspiediena tīrītājs arī ir pavisam vienkārši lietojams – atliek to pieslēgt strāvai, pievienot ūdens padevei, izvēlēties piemērotu uzgali konkrētajiem virsmai un sākt tīrīšanas darbus.

Apskatiet šīs un citas Kärcher tīrīšanas ierīces un atrodiet piemērotāko jūsu vajadzībām!