Moderna zobārstniecība Rīgā

Lai zobārsta apmeklējums neradītu bažas un satraukumu, kā arī tiktu iegūts patiešām kvalitatīvs gala rezultāts, ir būtiski izvēlēties uzticamu un profesionālu klīniku, kuras speciālistu rokās nodot savu mutes veselību. Ja nepieciešama šāda zobārstniecība Rīgā, tad atbilde noteikti ir – Dr. Apines zobārstniecības klīnika”.

Dr. Apines zobārstniecības klīnika” ir mūsdienīga un pacientiem draudzīga iestāde, kurā tiek nodrošināti profesionāli pakalpojumi visai ģimenei: no pašiem mazākajiem, kuri pie zobārsta dodas pirmo reizi, līdz senioriem, kuriem var būt nepieciešama daļēja vai pilnīga zobu aizvietošana.

Modernākās metodes un pieredzējuši speciālisti

Dr. Apines klīnikā” strādā tikai pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri izcili pārvalda savu arodu. Klīnikas speciālistu kolektīvs vienmēr seko nozares aktualitātēm un savā ikdienas darbā integrē jaunākās darba metodes, inovācijas un tehnoloģijas, nodrošinot mūsdienīgu un augstas kvalitātes pakalpojumu. Savu prasmju attīstīšana un papildināšana ir klīnikas speciālistu ikdiena. Tiek apmeklēti profesionālie kursi un apmācības dažādās valstīs.

Plašs pakalpojumu klāsts visai ģimenei

Klīnikas pakalpojumu klāsts veidots tā, lai nodrošinātu visus klientiem aktuālos pakalpojumus. Šeit iespējams saņemt speciālistu konsultācijas, veikt profilaktiskās zobu pārbaudes, zobu labošanu un ārstēšanu, kas pielāgota katra pacienta vajadzībām. Zobārstniecībā strādā arī zobu higiēnists, kurš pieņem gan pieaugušos, gan bērnus. Tāpat iespējams veikt arī zobu balināšanu ar jaunākajām un efektīvākajām metodēm. Īpaši pieprasīti “Dr. Apines zobārstniecības klīnikā” ir zobu protezēšanas un implantēšanas pakalpojumi. Klīnikas speciālisti šajā jomā sasnieguši īpaši augstu meistarību, palīdzot atjaunot zobu funkcionalitāti un estētiku ar pašām modernākajām metodēm, kuras sniedz lielisku rezultātu.

Izvēloties “Dr. Apines klīniku” par savas ģimenes zobārstniecību, pacienti var būt pārliecināti, ka vienmēr saņems visus nepieciešamos pakalpojumus zobārstniecībā uz vietas. Pilnvērtīga zobu aprūpe tiks sniegta ikvienam pacientam – gan bērniem, gan pieaugušajiem un senioriem. Pieredzējušie klīnikas speciālisti, kuri savu arodu apguvuši ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, palīdzēs atrast un īstenot labākos risinājumus katram pacientam.

Mājīga atmosfērā un iejūtīga attieksme

Lai apmeklētāji klīnikā justos ērti un mazinātos iespējamais satraukums, ir īpaši padomāts par mājīgu un draudzīgu atmosfēru, kuru rada ne tikai pārdomātais interjers, bet arī atsaucīgais personāls, kurš atbildēs gan uz neskaidrajiem jautājumiem, gan nomierinās pirms vizītes, ja satraukums būs pārāk liels. Ja zobārstniecības pakalpojumi vajadzīgi bērniem un arī pieaugušajiem, kuriem iepriekš bijusi nepatīkama pieredze ar zobārstu, mājīga atmosfēra un iejūtīga attieksme klīnikā ir ļoti būtisks faktors. Tādā vietā ir gan patīkamāk uzturēties, gan ir vēlme atgriezties atkal. Dr. Apines klīnikas” speciālistiem zobārstniecība ir sirdslieta, tāpēc katrs pacients tiek sagaidīts un pavadīts ar smaidu, bet lielākais gandarījums ir apmierināts klients, kurš ieguvis veselīgu un skaistu smaidu.

Saudzīgas rūpes par mazākajiem pacientiem

Dr. Apines klīnika” lepojas ar to, ka nodrošina mūsdienīgus bērnu zobārstniecības pakalpojumus. Klīnikā īpaši padomāts par mazo pacientu labsajūtu, ir ierīkots rotaļu stūrītis un procedūru laikā iespējams skatīties multfilmas. Visi speciālisti, kuri strādā ar bērniem, ir ar lielu pieredzi, tāpēc spēj saprasties ar katru mazo pacientu, nomierināt, saprotami paskaidrot notiekošo, kā arī vienmēr strādāt pacietīgi un iejūtīgi. Vajadzības gadījumā bērniem tiek nodrošināta zobu ārstēšana arī pilnā narkozē, lai izvairītos no nevajadzīga satraukuma.

SOS pieraksts un vizītes sestdienās

Domājot par klientu ērtībām un izvērtējot viņu vajadzības, “Dr. Apines klīnika” pieņem pacientus ne tikai darba dienās, bet arī sestdienās, jo ne visiem pacientiem darba un dzīves režīma specifikas dēļ ir iespēja tik uz vizīti standarta darba laikā. Pacienti ļoti novērtē un labprāt izmanto šo iespēju saņemt pakalpojumus arī brīvdienā.

 

Tāpat klīnika nodrošina SOS pierakstu jeb palīdzību akūtos gadījumos. Šis pakalpojums ļauj steidzamos gadījumos tikt pie speciālista jau tajā pašā vai nākamajā dienā. Speciālisti zina, ka negaidītas situācijas var piemeklēt jebkurā brīdī. Tad gaidīt līdz plānotai vizītei vairs nav iespējams. Tās var būt zobu traumas, pēkšņas sāpes, sastrutojums u. c. “Dr. Apines zobārstniecības” klientiem šādos gadījumos nav jāzvana uz citām klīnikām, meklējot, kur varēs palīdzēt, jo atrisināt akūtas situācijas varēs savā zobārstniecībā.

 

Uzzināt vairāk par “Dr. Apines klīnikas” pakalpojumiem un pieteikt vizīti var apinesklinika.lv.