Nākamā “mazpilSētas stāstnīca” būs veltīta Teātra dienai

Nākamā “mazpilSētas stāstnīca” būs veltīta Teātra dienai

Tuvojoties Teātra dienai, ciklā “mazpilSētas stāstnīca” Talsu Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar ilggadējo K.Valdemāra Talsu teātra aktrisi Ausmu Zuti. Tikšanās notiks 17.martā plkst.13:00 – gan klātienē, gan tiešsaistē.

“Par Ausmu Zuti noteikti var teikt – ar visu sirdi teātrī un uz skatuves,” tā saka Talsu Galvenās bibliotēkas Sociālo mediju speciālists Andžejs Beļevičs. “Talsu teātrī ienākusi jau 1957. gadā, klātesoša Tautas teātra nosaukuma iegūšanas laikā, uzcītīga teātra vēstures glabātāja un zinātāja. Ausma Zute ir Talsu teātra vēsturei veltīto grāmatu “Sirds uz rampas” un “Dievu ugunīs” līdzautore.”

Klātienē pasākums notiks zaļajā režīmā, ievērojot Ministru kabineta noteikumus – uzrādot derīgu COVID-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Tiešsaistē pieslēgties aicināts ikviens interesents Talsu Galvenās bibliotēkas Facebook lapā.

“MazpilSētas stāstnīca”, tā ir iespēja brīvā, nepiespiestā sarunā satikt Talsu novadam nozīmīgus cilvēkus — rakstniekus, dzejniekus, aktierus, kultūras un sabiedriskos darbiniekus. Visdažādāko jomu pārstāvjus, kuru vārds un personība jau ir vai vēl tikai nākotnē tiks spilgti iezīmēts Talsu pilsētas un novada vēsturē. Tomēr sarunu cikla pamatmērķis ir iegūt un saglabāt vēsturei Talsu novadam nozīmīgu personību stāstus par sevi, ieskatoties pagātnē un šodienā, stāstus par savu laiku un vietu Talsos, par ceļu, kas veidojis un uzturējis personības radošo garu. Visas sarunas tiek ierakstītas un saglabātas audio un video formātā.