Neskaidrības par veikto analīžu izmaksām

Neskaidrības par veikto analīžu izmaksām

Laikraksta redakcijā a viesojās kundze ar otrās grupas invaliditāti, kurai bija radies jautājums par izmaksām, kas saistās ar SIA «Centrālo laboratoriju». Iepriekš, nododot analīzes Talsu veselības centrā, viņai kā invalīdei nebijis par to jāmaksā, taču, aizejot uz laboratoriju Jaunajā ielā 23, kas atrodas blakus autoostai, nācies maksāt pakalpojuma maksu par materiāla paņemšanu un uzglabāšanu.

Sazinoties ar SIA «Centrālā laboratorija» klientu apkalpošanas centra vadītāju Daci Veidi un izklāstot šo konkrēto situāciju, tiek noskaidrots, ka ar šādu jautājumu klienti jau ir vērsušies iepriekš.

«Nododot analīzes Talsu veselības centrā, noteikti tika piemērotas atlaides noteiktām personu grupām. Taču «Centrālās laboratorijas» filiāle ir privāts uzņēmums, un mūsu filiālēs netiek piemērotas atlaides ne pensionāriem, ne personām ar invaliditāti, ne citām grupām. Ir jāmaksā materiāla paņemšanas un uzglabāšanas maksa visiem pacientiem. Jāpiebilst, ka mūsu laboratorijā piemēro atlaides, ja vien ir konkrētas veselības kartiņas,»

komentē D. Veide.