Parūpējies par savu auto – ieplāno Krown pretrūsas apstrādi laikus

Lai aizsargātu savu automašīnu pret koroziju, kas visbiežāk rodas mitruma un autoceļu kaisāmo pretslīdes materiālu ietekmē, Latvijas klimatiskajos apstākļos regulāra auto pretrūsas apstrāde ir veicama obligāti. Krown pretrūsas apstrādes programma, ko piedāvā arī AS «Talsu autotransports» pretrūsas apstrādes centrs, ir visā pasaulē atzīta automašīnu apstrādes metode aizsardzībai pret koroziju.  Krown pretkorozijas produkts T-40 aizsargā ne tikai auto virsbūvi, bet arī gumijas detaļas no rūsas veidošanās, nodrošinot, ka automašīna kalpos ilgāk un izskatīsies labāk, gadu laikā nezaudējot savu vērtību. Efektīvai cīņai pret korozijas veidošanos vai tās tālāku izplatību, speciālisti rekomendē parūpēties par automašīnas apstrādi laikus. Šajā rakstā uzzināsiet,                    kāpēc tas ir nepieciešams un kādas ir automašīnas apstrādes iespējas!

Krown pretrūsas apstrāde – auto apstrāde no ārpuses un iekšpuses

Krown pretrūsas apstrāde ir plaši pazīstama ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā un Ziemeļamerikā. Kanādā izstrādātajā pretkorozijas programmā tiek izmantots produkts Krown T-40, kas pasargā auto no rūsas veidošanās un iekonservē esošus rūsas bojājumus, neļaujot tiem izplatīties tālāk. Krown pretrūsas apstrādes programmas laikā, automašīnas virsbūve un auto apakša sākotnēji tiek atbrīvota no netīrumiem. Pēc tā no ārpuses ar līdzekli T-40 tiek apstrādāta auto virsbūve, riteņu iekškabatas laukums, auto apakša, kā arī auto paneļi un motortelpa. Savukārt apstrādes procesam no iekšpuses tiek izmantoti paneļa tehniskie atvērumi vai izveidotas īpašas urbuma vietas. Svarīgi, ka apstrādes laikā auto netiek izjaukts – lai līdzeklis iekļūtu visās spraugās un plaisās, tiek izmantotas augstspiediena pistoles un īpaši uzgaļi.

 

Krown pretrūsas apstrāde vieglajiem auto un komerctransportam

AS «Talsu autotransports» Krown pretrūsas apstrādes centrs piedāvā pretkorozijas apstrādi gan vieglajiem auto, gan komerctransportam. Turklāt klientiem ir iespēja izvēlēties veikt nepilno vai pilno apstrādi, tādējādi pielāgojot auto apstrādes procesu savām vajadzībām. Nepilnā pretrūsas apstrāde vieglajam un komerctransportam iekļauj automašīnas apakšas un arku apstrādi.   Savukārt pilnā – auto apstrādi no iekšpuses un ārpuses, iekļaujot apakšas un arku sliekšņu apstrādi, kā arī durvju spārnu un bagāžnieka apstrādi. Vienlaikus ar pretrūsas apstrādi AS «Talsu autotransports» piedāvā veikt arī automašīnas apakšas mazgāšanu un aquapel apstrādi jeb priekšējā stikla apstrādi, kas uzlabo redzamību lietus laikā, kā arī disku mazgāšanu.

Ieplāno Krown apstrādi laikus ar AS «Talsu Autotransports» tiešsaistes rezervācijas kalendāru

Efektīvai automašīnas aizsardzībai pret rūsu, pretrūsas apstrādi ieteicams veikt laikus. Turklāt svarīgi atcerēties, ka rūsēšanu veicina ne tikai sāls un mitrums. Arī gada siltajos mēnešos, gaisa temperatūrai pieaugot, tiek veicināta korozijas veidošanās automašīnas virsbūvē. Tāpēc, ja iegādāts jauns auto, pretrūsas apstrādi vēlams veikt negaidot rudens vai ziemas iestāšanos. Savukārt iepriekš jau apstrādātām automašīnām efektīvai aizsardzībai svarīgi ievērot 12- 14 mēnešu periodu, jeb apstrādes līdzekļu iedarbības laiku. Lai auto īpašniekiem atvieglotu pretrūsas apstrādes plānošanu, AS «Talsu autotransports» ir izveidojis ērtu un mūsdienīgu Krown apstrādes rezervācijas kalendāru tiešsaistē. Ar šī kalendāra palīdzību, jūs varat pieteikties pretrūsas apstrādei internetā, izvēloties sev vēlamo apstrādes laiku, kā arī papildu pakalpojumus. Turklāt rezervācijas kalendārs sniedz arī iespēju sekot līdzi automašīnas apstrādes izmaksām, tādējādi ikviens auto īpašnieks var izvēlēties un veikt apmaksu tikai par pakalpojumiem, kuri tam nepieciešami.

AS «Talsu autotransports» Krown pretrūsas apstrādes centrs ir oficiālais Krown pārstāvis Kurzemē, kas piedāvā vieglo automašīnu, komerctransporta un industriālo objektu pretrūsas apstrādi. Šobrīd uzņēmums lepojas ar to, ka ir izveidojis vienu no modernākajiem Krown centriem Latvijā – 2019. gada augustā durvis vēra pavisam jaunas, speciāli Krown vajadzībām pielāgotas telpas, kurās iespējams sniegt vēl kvalitatīvāku pakalpojumu, mūsdienīgā vidē, kura atbilst visām drošības un veselības prasībām.

 

Par AS «Talsu autotransports»:

Akciju sabiedrība «Talsu autotransports» ir autotransporta uzņēmums ar ilggadēju pieredzi pasažieru un kravu pārvadājumos, tas darbojas jau no 1965. gada un ir viens no vadošajiem regulāro pasažieru pārvadājumu sniedzējiem Latvijā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 120 cilvēki un tas sastāv no 7 nozarēm – pasažieru un kravu pārvadājumiem, automazgātavas, autoskolas, autoservisa, degvielas uzpildes stacijas un ēdnīcas.