Pieaugušo izglītības dienu bezmaksas lekcijas

Pieaugušo izglītības dienu bezmaksas lekcijas

No 8. līdz 12. aprīlim Kurzemes plānošanas reģions un Kurzemes reģiona pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatori aicina ikvienu piedalīties pasākuma «Pieaugušo izglītības dienas Kurzemē» aktivitātēs.

Dažāda formāta pasākumos iedzīvotājiem būs iespēja iepazīt pieaugušo izglītības daudzveidību Kurzemes reģiona pašvaldībās un apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Visas piedāvātās aktivitātes ir bez maksas. Vienlaikus ikvienam interesentam būs iespēja pieteikties uz individuālo konsultāciju par mācību iespējām savā pašvaldībā un visā Latvijā.

Talsu novadā būs pieejami trīs Talsu novada Izglītības pārvaldes organizēti pasākumi: meistarklase «Uzadām cimdus» (vadītāja — Sanita Malika, Tautas lietišķās mākslas studijas «Dzīpars» vadītāja), tiešsaistes lekcija «Bēbīti gaidot» (vadītāja — Jana Biezā, sertificēta dūla, LZVKA sertificēta zīdīšanas konsultante, mediatore) un nodarbība «Numikoni kā metode matemātisko prasmju attīstīšanai» (Madara Bērziņa, sākumskolas skolotāja un akreditēta numikonu apmācību vadītāja Latvijā). Pieteikšanās uz pasākumiem: https://ej.uz/PIDK2024.

#SIF)MAF2023