Policijas ziņas: dedzina kailgliemežus, kūpina nelegāli noķertas vimbas un dzīvo aiz veikala Talsos

Policijas ziņas: dedzina kailgliemežus, kūpina nelegāli noķertas vimbas un dzīvo aiz veikala Talsos

Pašvaldības policija

27. jūnijā saņemta informācija, ka Rojā kaimiņi izmet nopļautu zāli noteku grāvī, aizsprostojot lietus ūdeņu noteci. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka nopļauta zāle samesta grāvī. Minētajā adresē neviena persona netika sastapta; par notikušo veiks pārbaudi.

Saņemta informācija, ka Kaltenē persona, iespējams, stiprā alkohola reibumā, traucē atpūtniekus. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka informācija neapstiprinās. Persona, braucot ar velosipēdu, apgāzusies, un pēc kritiena vēlējusies atvilkt elpu. Veikta personas pārbaude.

Aiz veikala dzīvo bezpajumtnieks

Saņemta informācija, ka Talsos, Rīgas ielā, aiz veikala ēkas dzīvo bezpajumtnieks; lūdza veikt pārbaudi par dzīves apstākļiem. Ierodoties notikuma vietā, persona netika sastapta, bet atrasta telts ar segu.

28. jūnijā saņemta informācija, ka mazdārziņos Talsos kurina ugunskuru un dedzina lapas. Izbraucot uz norādīto adresi, konstatēts, ka persona dedzina veco zāli mucā, lai sadedzinātu kailgliemežus. Izteikts mutisks aizrādījums, dedzināšana pārtraukta.

Saņemta informācija, ka Talsos, Rīgas ielā, sabojāta pie mājas esošā veļas žāvētava, izrauta stiprinājuma trose un līdz ar to visas pārējās troses bojātas, nav iespējams žāvēt veļu. Nodarīti materiālie zaudējumi. Ieteikts vērsties Valsts policijā, kas arī izdarīts.

29. jūnijā patrulējot konstatēts, ka persona vada velosipēdu alkohola reibumā, — alkohola koncentrācija izelpā 1,8 promiles. Persona nodota Valsts policijas darbinieku rīcībā, pārkāpuma noformēšanai.

Saņemta informācija, ka Ārlavas pagastā tiekot skaļi atskaņota mūzika, lūdza izbraukt un risināt situāciju. Noskaidrots, ka īpašumā notiek kāzu svinības. Policijas darbinieku ierašanās brīdī muzicējošā grupa pārtrauca spēlēt, grupas pārstāvis paskaidroja, ka muzicēšanu pārtrauc.

Ar motocikliem izbraukā kāpas

30. jūnijā saņemta informācija, ka Upesgrīvā jūrā, netālu no kempinga, ielikti zvejas tīkli, kuri neesot marķēti un peldētājiem redzami. Informācija nodota atbildīgajam dienestam.

Saņemta informācija, ka Melnsilā pa ciema teritoriju un jūras kāpām braukā četri motocikli, kas, iespējams, ir bez reģistrācijas numura zīmēm. Informācija nodota Valsts policijai.

1.jūlijā saņemta informācija, ka Spārē persona staigājot pa ciema teritoriju un izskatoties dīvaina. Pašvaldības policijas darbinieki, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka personai nepieciešama medicīniskā palīdzība. Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kas personu nogādāja ārstniecības iestādē.

Guļ apļa vidū

2.jūlijā saņemta informācija, ka Dundagas pagastā klaiņo divi sveši suņi. Informācija nodota atbildīgajam dienestam.

Saņemta informācija, ka Talsos, Dundagas ielā, persona ubago un traucē veikala apmeklētājus. Ierodoties notikuma vietā, sastapta persona, kura noliedza, ka būtu traucējusi veikala apmeklētājus. Pēc sarunas ar pašvaldības policijas darbiniekiem persona devās prom. Veikta personas pārbaude un izteikts aizrādījums.

Saņemta informācija, ka Laidzes apļa vidū guļ persona. Ierodoties notikuma vietā, sastapta persona, kura nespēja patstāvīgi pārvietoties un neorientējās apkārtējā vidē; noskaidrota personas identitāte. Persona nogādāta dzīvesvietā, lai neapdraudētu savu un citu personu drošību.

Ziņo par kaimiņu, kurš kūpina nelegāli noķertas zivis

3.jūlijā saņemta informācija, ka Rojas pagastā persona kūpina zivis (vimbas), jo pirms tam veikusi nelegālu zveju. Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka persona ir nokūpinājusi apmēram 10 vimbas un viņam izveidojies konflikts ar kaimiņu. Noskaidrots, ka minētajā adresē jau iepriekš strādājuši Valsts policijas darbinieki. Kaimiņš nogādāts savā dzīves vietā, drošā vidē, lai neturpinātos konflikts.

Talsu novada Pašvaldības policijas dežūrtālrunis — 26132701.