Protektora loma ziemas riepu izvēlē

Protektora loma ziemas riepu izvēlē

Latvijas ziemas ir gleznainas tikai lauku rajonos, taču visādi citādi tās ir kā sava veida murgs jebkuram autovadītājam. Vienā valsts daļā var būt sniegs līdz ceļiem, tikmēr otrā Latvijas galā sniegs būs simboliskā daudzumā uz īsu laika posmu. Pilsētvides šķēršļu pārvarēšana ziemas mēnešos ir apgrūtinoša kā autobraucējiem, tā arī kājāmgājējiem.

Viens veids, kā savu ikdienu autovadītājam nedaudz atvieglot, ir kvalitatīvu ziemas riepu uzstādīšana, kas palīdzēs gan izbraukt no piesnigušiem iekšpagalmiem, gan ne tik labi tīrītām ielām. Riepu servisā ‘’MMK Riepu Serviss’’ ir iespējams iegādāties visa veida auto riepas vislabākajā kvalitātē.

Kas jāzina, pērkot riepas?

Pērkot riepas ir jāpievērš uzmanība dažām lietām, kas atvieglos to izvēli un izmantošanu. Iegādājoties atjaunotas riepas, jārēķinās, ka to kalpošanas laiks būs salīdzinoši īsāks. Dodot priekšroku jaunām riepām, jūs taupāt tēriņus ilgtermiņā, jo ar tām varēs braukt ilgāk.

Uz riepām vienmēr ir norādīta informācija par to tehnisko specifikāciju. Dažāda veida individuāli rādījumi, kas ir katrai automašīnai atšķirīgi, uz riepām nebūs redzami. Noteikti regulāri jāseko līdzi protektora dziļumam, lai tas ir dziļāks par vismaz četriem milimetriem. Tas ir svarīgi, jo nodilis protektors rada briesmas pašam un citiem satiksmes dalībniekiem. Ziemas mēnešos policija regulāri rīko pārbaudes reidus, lai kontrolētu automašīnu riepu protektora dziļumu. Ja autovadītājs tiek pieķerts ar riepām, kuru protektora dziļums ir nepietiekams, var nākties pat maksāt sodu.

Protektors

Protektora dziļums var teikt ir pats galvenais rādītājs riepu kvalitātei un drošībai uz ceļa. Jaunas riepas ar ideālu protektora dziļumu ir labākais ieguldījums kādu var iedomāties. Tas ne tikai nodrošina lieliskus braukšanas apstākļus, bet arī palīdz automašīnai funkcionēt pareizi.

Maldīgi uzskatīt, ka četru jaunu ziemas riepu uzstādīšana automašīnai ir lieli izdevumi. Tas ir ieguldījums savā un citu drošībā, jo katru gadu CSN skaits, kas saistīts ar nolietotu riepu izmantošanu, tikai pieaug, kas rada nedrošas situācijas uz ceļiem arī tiem autovadītājiem, kuri rīkojas atbildīgi pret sevi un citiem.

Drošas riepas Rīgā ir tikai pārbaudītos servisos, turklāt labi izvēlēties vietu, kur piedāvā ne tikai iegadāties riepas, bet iespējama arī riepu balansēšana, montāža un uzglabāšana. Ieskatieties https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/, kur var atrast visu interesējošo informāciju un iepazīties ar pakalpojumu klāstu. Izvēlēties savu riepu servisu ir atbildīgs solis!