RigasSOSserviss.lv – aizkritušu durvju atvēršana Rīgā

RigasSOSserviss.lv – aizkritušu durvju atvēršana Rīgā

 

Durvju atvēršana kā pakalpojums, kas tiek sniegts tiem, kuriem gadījusies ķibele ar atslēgām, ir daudz populārāks kā sākumā varētu šķist. Piekritīsiet, ka atslēgu nozaudēšana nav patīkama, it īpaši, ja tas notiek brīdī, kad steidzamies un rezerves atslēgas vai nu nav, vai atrodas pie kāda, kas nav tuvumā. SOS durvju atvēršana ir pakalpojums, kas tiek sniegts maksimāli ātrā laikā, Rīgā un 50 kilometru radiusā ap to. Pakalpojums tiek sniegts visu diennakti, 7 dienas nedēļā un bez brīvdienām. 20 gadu ilgā pieredze ar dažādiem durvju mehānismiem, sniedz priekšstatu par jaunākajām tirgus tendencēm, lai spētu piedāvāt konkurētspējīgu un kvalitatīvu pakalpojumu.

Kas slēpjas zem durvju atvēršanas pakalpojuma?

Durvis var aizcirsties, var nolūzt slēdzene un var rasties vēl dažādas ķibeles, kas liedz opciju tās atvērt. Atmūķēt ir iespējams jebkāda veida durvis, taču jārēķinās ar to, ka sarežģītākas slēdzenes var prasīt arī vairākas stundas. Tas, protams, varētu šķist pārlieku ilgs laiks, taču no gaišās puses skatoties, durvju atslēga ir droša un nevēlamiem viesiem iekšā tikt ir neiespējami. Populārākie iemesli, kādēļ klienti vēršas pie mums pēc palīdzības ir:

  • Saplīsis atslēgas aizbīdnis;
  • Negriežas cilindrs vai ir nolūzusi atslēga;
  • Atslēga ir nozaudēta vai arī iesprūdusi.

Vēl kā populāru iemeslu durvju aizkrišanai var minēt bērnus, kuri nejauši ieslēdzas, kā arī caurvēju, kas veicina atvērtu durvju aizciršanos un aizkrišanu.

Kā tiek veikts durvju atvēršanas pakalpojums?

Aizkritušu durvju un durvju slēdzeņu atmūķēšana ir pakalpojums, kura laikā netiek bojātas pašas durvis. Protams, ātrāk un vieglāk ir durvis izlauzt, bet drastiskus paņēmienus labāk atstāt priekš kino. Ieteikums nemēģināt durvis atmūķēt pašu spēkiem, izmantojot matu sprādzes, pincetes un dažādus citus sīkus un asus priekšmetus, jo šādi durvis, visticamāk, aizkritīs vēl vairāk. Īpaši to var attiecināt uz jaunās paaudzes atslēgām, kuru pareiza atmūķēšana prasa vairākas stundas, kas maksimāli izslēdz kramplaužu centienus iekļūt mājoklī neaicinātiem. Lai pieteiktu pakalpojumu, nepieciešams zvanīt vai rakstīt WhatsApp un nosūtīt durvju un atslēgas foto, lai meistars varētu pienācīgi sagatavoties un pavisam drīz jau problēma tiks atrisināta.