Rojā uzvar «Stop war in Ukraine»

Rojā uzvar «Stop war in Ukraine»

Nedēļas nogalē Rojas vidusskolas sporta zālē skatītājus priecēja Best Baltic Basketball League U—14 turnīrs zēniem, uz kuru komandas bija ieradušās no Talsiem, Ķekavas, Ventspils, Rūjienas, Rīgas, Mažeiķiem (Lietuva) un divas komandas no Čerkasas (Ukraina), kam pagaidu mājvieta ir Valmierā.

Spraigās cīņās uzvarētāja kausu godam nopelnīja ukraiņu puišu komanda «Stop war in Ukraine», kas finālspēlē pārspēja A. Kraukļa VEF komandu. Trešajā vietā ierindojās kaimiņi lietuvieši, bet mūsu novadniekiem — Talsu komandai — 6. vieta.

Vērojot aizrautīgās spēles, nevaru nedomāt par to, ka šiem puišiem ir 14 gadi un viņi dara tieši to, ko puišiem šajā vecumā darīt ir jēgpilni — saspēlējas savā starpā un cīnās par bumbu, cenšoties pārspēt otras komandas puišus, kas dara tieši to pašu. Bet pēc spēles visi paspiež cits citam roku, atpūšas un gatavojas nākamajai spēlei. It kā tik vienkārši, bet reizē tik ļoti daudz. It īpaši, zinot, ka tepat blakus Ukrainā viņu vienaudžiem, spēlētāju vecākiem un skolasbiedriem cīņa ir par izdzīvošanu.