Tāfeles – ērts instruments sapulču un prezentāciju vadīšanai

Tāfeles – ērts instruments sapulču un prezentāciju vadīšanai

 

Sapulces un prezentācijas ir neatņemama sastāvdaļa no daudzu uzņēmumu ikdienas. Tāpēc, lai pēc iespējas veiksmīgāk darbiniekiem, kolēģiem, klientiem vai sadarbības partneriem pasniegtu nepieciešamo informāciju, vēlams izmantot rīkus, kas stāstījumu ļaus pastiprināt, tādā veidā padarot to vieglāk uztveramu. Vieni no šādiem rīkiem ir tāfeles. Kā tās var noderēt un kādu tāfeli izvēlēties? To lasiet tālāk rakstā.

Lai padarītu informāciju vieglāk uztveramu

Interesants, īss un skaidri saprotams stāstījums, protams, var būt pietiekams, lai auditorijai pasniegtu vēlamo informāciju, taču galveno pieturas punktu atzīmēšana, attēlu, grafiku un citu vizuālo instrumentu izmantošana padarīs to aizraujošāku un vieglāk uztveramu. Tāpat dažādu informācijas vizualizēšanas veidu izmantošana palīdz to labāk paturēt prātā. Tieši tādēļ tāfeles ir lielisks palīgs prezentāciju laikā, uz tām iespējams rakstīt, zīmēt, piestiprināt attēlus un pat izmantot to kā pamatni, lai ar projektoru attēlotu interaktīvo prezentāciju. 

Kāda veida tāfeli izvēlēties?

Tāfeles, protams, ir ērts un noderīgs instruments prezentēšanai tikai tad, ja tiek izvēlēts vajadzībām atbilstošajā izmērā un ar piemērotāko virsmu. Proti, tāfelei ir jābūt pietiekami lielai, lai to viegli varētu saskatīt arī tālāk sēdošie cilvēki. Tāpat tai ir jāiekļaujas telpas kopējā izmērā un dizainā, tātad mazā telpā noteikti nevajadzētu izvēlēties ļoti lielu tāfeli un lielā telpā nedot priekšroku maza izmēra prezentēšanas instrumentam. Bet pats galvenais – izvēlētās tāfeles virsmai ir  jābūt noderīgam palīgam, uz kura ērti attēlot nepieciešamo informāciju. 

  • Magnētiskā tāfele

Magnētiskā tāfele ir lielisks risinājums, kas sniedz iespēju prezentēt daudz dažādus vizuālos materiālus, tos ar magnētu palīdzību piestiprinot pie tāfeles virsmas, un arī pēc sapulces vai prezentācijas beigām tos atstājot kolēģiem vai darbiniekiem redzamā vietā. 

  • Korķa tāfele

Korķa tāfele, savukārt, lieti var noderēt uzņēmuma ikdienā, jo tā lieliski pilda ziņojumu dēļa funkcijas. Šī tāfele, iespējams, nebūs palīgs, kas tiešā veidā noderēs sapulces vai prezentācijas laikā, taču tā lieliski noder, lai atgādinātu darbiniekiem par šiem gaidāmajiem notikumiem.

  • Baltā tāfele

Informācija uz baltās tāfeles ir viegli nolasāma, tāfeles virsma ir ērti kopjama un daudzi no šiem prezentēšanas palīgiem ir atlokāmi, kas sniedz iespēju ietaupīt vietu sapulču vai konferenču telpā. Tādēļ baltās tāfeles ir prezentēšanas rīki, kas teicami iederas jebkura uzņēmuma ikdienā.

  • Stikla tāfele

Stikla tāfele ir ne tikai funkcionāls risinājums, kas sniedz iespēju ērti attēlot informāciju prezentācijas vai sapulces laikā, bet arī interesants interjera papildinājums, kas birojam piešķir odziņu.

Kur iegādāties kvalitatīvas tāfeles?

Dažāda veida tāfeles, kas lieliski iederēsies jebkurā uzņēmumā un būs neatsverams palīgs sapulču, kā arī prezentāciju laikā atrodamas uzņēmuma “AJ Produkti” sortimentā. Uzņēmuma klāstā pieejamas baltās, magnētiskās, korķa un arī stikla tāfeles, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Vērts pieminēt, ka ražotāja produktiem tiek nodrošināta ne tikai augstākā kvalitāte, bet arī 7 gadu garantija, tādēļ uzlabojiet sava uzņēmuma ikdienu, vēršoties pie “AJ Produkti”.

Aplūkot un iegādāties jūsu uzņēmuma vajadzībām piemērotākās tāfeles varat mājaslapā ajprodukti.lv.