Talsu novada pašvaldībā — jauns izpilddirektors

Talsu novada pašvaldībā — jauns izpilddirektors

19. decembrī Talsu novada domes deputāti apstiprināja amatā jaunu Talsu novada pašvaldības izpilddirektoru — Ivaru Haselbaumu.

Lai šādu lēmumu pieņemtu, pirms tam gan deputātiem nācās balsot par to, lai atbrīvotu no amata izpilddirektori Ievu Krēķi, kura atradās ilgstošā prombūtnē. Ar nākamo lēmumu viņa tika iecelta izpilddirektora vietnieka administratīvajos un finanšu jautājumos amatā.

Kad šie jautājumi tika atrisināti, deputāti sprieda par I. Haselbauma iecelšanu izpilddirektora amatā. Pirms deputātu balsojuma Talsu novada domes priekšsēdētājas vietnieks administratīvajos jautājumos Aldis Pinkens stāstīja, ka sākotnēji I. Haselbaums uzrunāts izpilddirektora vietnieka amatam, tomēr, mainoties apstākļiem un domām, izvirzīts izpilddirektora amatam. Centrālās vēlēšanu komisijas informācija liecina, ka I. Haselbaumam ir augstākā izglītība kā inženierim, celtniekam. Darbavietas norādītas SIA «Jaunmoku pils» kā būvprojektu vadītājs un SIA «Pundiķi» (zvejas uzņēmums Rojas pagastā) kā valdes loceklis un darbojas biedrībā «Rojas jahtklubs».

«Par» balsoja 11 deputāti, pārējie astoņi balsojumā nepiedalījās. Darbs jaunajam izpilddirektoram jāuzsāk pagājušā gada 20. decembrī.