Ugunsdzēsējiem glābējiem aktīva diennakts

Ugunsdzēsējiem glābējiem aktīva diennakts

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21.februāra plkst. 6.30 līdz 22.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 29 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņus izsaukumus uz glābšanas darbiem. Vairāki glābšanas darbi notikuši arī Talsu pusē.

Vakar plkst. 9.22 saņemts izsaukums uz Talsu novada Lībagu pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā konstatēts, ka avarējušas divas vieglās automašīnas. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu, atvienoja automašīnām akumulatora klemmes un plkst. 10.07 darbus notikuma vietā noslēdza.

Divi izsaukumi saņemti uz Dundagas ielu Talsos, kur dega vieglās automašīnas 0,5m2 platībā. Vakar saņemti arī četri izsaukumi, kas saistīti ar vēja radītiem postījumiem. Izsaukumi saņemti – Talsu novada Abavas pagastā, Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā, Virgas pagastā un Embūtes pagastā. Visos gadījumos koki bija nolūzuši uz ceļa braucamās daļas, tie tika sazāģēti un brauktuves sakārtotas.

Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Ilze Dāme-Birziņa, aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 69 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 51 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.