Uzņēmēji aicināti apgūt prasmes veiksmīgai inovāciju ieviešanai

Uzņēmēji aicināti apgūt prasmes veiksmīgai inovāciju ieviešanai

Biznesa mācību uzņēmums «WIN partners« sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību laika posmā no 5. Līdz 26. aprīlim aicina Kurzemes reģiona uzņēmējus apmeklēt četrus bezmaksas seminārus klātienē, kas uzņēmumu darbiniekiem sniegs iespēju attīstīt inovētspējas prasmes, kuras nepieciešamas jaunu ideju radīšanai un veiksmīgai ieviešanai uzņēmuma darbībā.

Semināri norisināsies piektdienās: 5., 12., 19., un 26. aprīlī no 10.00 līdz 16.00 Ventspils augstskolā, Inženieru ielā 101a.

5. aprīlī seminārs ar nosaukumu «Inovācijas pamati un procesi», būs piemērots tiem uzņēmumu darbiniekiem, kam nepieciešams apgūt pamatzināšanas par inovācijām, to veidiem un veicinošajiem faktoriem, un tehnoloģiju izmantošanu inovatīvu risinājumu ieviešanā.

12. aprīlī seminārs «Kā idejas pārvērst par konkrētiem risinājumiem» tiks veltīts tēmai par plānošanas procesiem uzņēmumā, tostarp prioritāšu izvirzīšanu un darbinieku pienākumu sadali, lai veiksmīgāk sasniegtu nospraustos mērķus. Dienas noslēgumā tiks vadītas praktiskās eksperimentu grupas, izstrādājot eksperimentu dizainu, nodefinējot to mērķus un vērtējot to rezultātus.

19. aprīlī seminārs «Pārmaiņu vadības nozīme jaunu ideju ieviešanā» palīdzēs dalībniekiem gūt izpratni par to, kā efektīvi ieviest jaunas idejas uzņēmumā. Jaunu ideju ieviešana nozīmē jaunas pārmaiņas, savukārt, pārmaiņu vadībā svarīga ir komunikācija ar iesaistītajām pusēm, tajā skaitā darbiniekiem, kuri nereti izrāda pretestību jaunajiem risinājumiem. Seminārā tiks apskatīts arī jautājums par to, kā veikt regulāru monitoringa procesu, lai novērtētu ideju ieviešanas efektivitāti?

26. aprīlī semināru ciklu noslēgs «Praktiskais treniņš jaunu ideju ģenerēšanā», uz kuru laipni aicināts ikviens uzņēmuma darbinieks, kam nepieciešams attīstīt praktiskās inovētspējas prasmes un radošo domāšanu jaunu ideju radīšanai.

Praktiskās mācības vadīs «WIN partners» vadības prasmju un pārdošanas trenere Elita Račiņa, kurai ir 20 gadu pieredze korporatīvajā pārdošanā FMCG sektorā un mārketinga vadībā finanšu sektorā (Procter&Gamble, Parex banka, If apdrošināšana), kur viņa vadījusi komandas un jaunu produktu/zīmolu ieviešanas projektus Latvijā un Baltijā. Elita ir vadījusi mācības par inovāciju ieviešanas un vadīšanas procesu, kā arī ideju ģenerēšanu tādās organizācijās kā Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Eco Baltija.

Semināru cikliem aicināti pieteikties Kurzemes reģiona uzņēmumi. Uz katru no semināriem viens uzņēmums var pieteikt vienu līdz divus darbiniekus. Katram semināram var tikt pieteikti dažādi darbinieki. Dalība ir bez maksas. Pieteikties iespējams winpartners.lv mājaslapā sadaļā «Mācību kalendārs».