Vieni priecīgi, otri — gaidījuši citādus vēlēšanu rezultātus

Vieni priecīgi, otri — gaidījuši citādus vēlēšanu rezultātus

Šoreiz interneta aptaujā vaicājām, kā vērtējat 14. Saeimas vēlēšanu rezultātus. Aptaujā atbildes sniedza 93 respondenti. Vairākums vēlēšanu rezultātus vērtē pozitīvi, tomēr tālu neatpaliek arī tie, kuri vēlējušies citādu iznākumu.

Visvairāk, proti, 32 respondenti ir apmierināti ar vēlēšanu rezultātiem. Savukārt 26 aptaujas dalībnieki atzīst, ka tajos ir dziļi vīlušies. 19 balsis atdotas par aptaujas atbilžu variantu «Un nav nekā jauna šai pasaulē!», bet viens respondents neslēpj, ka viņam rezultāti ir vienaldzīgi. 15 aptaujas dalībnieki izvēlējušies atbilžu variantu «cits», kurā atbildējuši uz uzdoto jautājumu plašāk:

> Pozitīvi, bet negribētu redzēt ZZS tik augstā vietā!»

> «Ar saviem pārsteigumiem, priekiem un vilšanos.»

> «Vienīgā vilšanās tautā bija Šlesera, Krištopana ievēlēšana. Tiešām rāpojam atpakaļ?»

> «Pozitīvi, bet cerēju, ka būs labāk.»

> «Neticu vēlēšanas rezultātiem.»

> «Žēl, ka neiekļuva «Attīstībai/Par», citādi labvēlīgi.»

> «Beidzot «Saskaņa» nav, bet ir no «Saskaņas» radušies «Progresīvie», «Stabilitāte». Kad beidzot sapratīsim, ka par tādiem nedrīkst balsot!»

> «Par līderiem prieks, jo, manuprāt, tas ir pēdējo četru gadu darba novērtējums. Bet reizē ir negatīvs pārsteigums, ka joprojām ir tik daudz cilvēku, kuri atbalsta Lembergu un Šleseru. Cilvēku kritiskās domāšanas trūkums joprojām pārsteidz. Atliek droši vien priecāties, ka Gobzems vēl nav ievēlēts.»

> «Pozitīvi vērtēju Kurzemes Talsu novadā vēlēšanas.»

> «Neesmu priecīga, ka ZZS ieguva augsto otro vietu, pateicoties noziegumos apsūdzētajam A. Lembergam. Par ko vēlētāji domā? Un ievēlēts arī Šlesers… Paldies Dievam, vēlētāju aktivitāte šogad bija lielāka, un, pateicoties tam, varam cerēt uz sakarīgu koalīciju, bez šo kungu iespējas izpausties.»

> «Absurds! Kurš par to «Vienotību» balsoja? Kastrēja sabiedrību un gandēja uzņēmējdarbību, bet paceļ valdoņi pensionāriem pensijas un visa «killerošana» aizmirsās? Nopietni! Kā pārdot savu dvēseli sātanam! Lai tik vēl paciest, ka nav labi! Tas ir ārprāts! Politkorekts bezsmadzeņu sindroms. Aļļo! Mostamies!»

> «Varētu būt labāki.»

> «Pozitīvi, bet divi nepatīkami pārsteigumi — Šlesers un Lembergs.»

> «Lielākoties pozitīvi, bet ir lietas, kuras nepatīk.»

> «Diezgan pozitīvi.»

#SIF_MAF2022