13. un 14. decembrī mācības Talsu novada skolās organizēs attālināti

13. un 14. decembrī mācības Talsu novada skolās organizēs attālināti

Sniegputeņa dēļ, rīt un parīt mācības Talsu novada skolās notiks attālināti. Nekursēs arī skolēnu autobusi.
Talsu novada Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja Inita Fedko atklāj, ka, 12. decembra rītā bija grūtības nodrošināt skolēnu pārvadājumus. To laikā divi autobusi ieslīdēja grāvī, bet tie samērā ātri tika atpakaļ uz ceļa un cietušo nebija. Visi autobusi bērnus nogādāja mācību iestādēs, tiesa gan, tas prasīja ilgāku laiku, nekā ierasts.
Talsu novada pašvaldība ar Izglītības pārvaldi vienojusies, ka mācības klātienē nenotiks divas dienas — 13. un 14. decembrī. Izņēmums ir Upesgrīvas pamatskola, kurā mācības klātienē notiks arī šajās dienās. Arī pirmsskolas izglītības iestādes turpinās savu darbu.
Izglītības iestādes iespēju robežās bērniem nodrošinās attālināto mācību procesu.
“Latvijas Valsts ceļi” šodien klajā nāca ar paziņojumu, ka Talsu apkārtnē ir kritiski slikti braukšanas apstākļi un aicināja neplānot braucienus un patlaban ceļā turp nedoties.
“Talsu apkārtnē uz visiem autoceļiem ir kritiski slikti braukšanas apstākļi – ceļi apledo, redzamība ir 40 metru robežās, veidojas aizputinājumi, ceļi var būt neizbraucami. Uzturēšanas darbi patlaban ir maz efektīvi vai arī ar nulles efektu. Aicinām izvērtēt nepieciešamību doties ceļā šajā apkārtnē un patlaban atlikt neobligātos braucienus!” ziņo “Latvijas Valsts ceļi”.
Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem iedzīvotāji aicināti informēt “Latvijas Valsts ceļus”, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.