Lāzerepilācija – efektīvs veids, kā atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem

Lāzerepilācija – efektīvs veids, kā atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem

 

Atbrīvošanās no nevēlamajiem matiņiem ar skuvekļa, epilācijas vai vaksācijas palīdzību var būt nogurdinoša un radīt diskomfortu. Tāpēc, ja arī jums ir apnikusi nebeidzamā cīņa ar nevēlamo apmatojumu, izmēģiniet efektīvu metodi, kas sniegs ilgstošu rezultātu – lāzerepilāciju. Vairāk par to, kas ir lāzerepilācija, kādas priekšrocības tā sniedz un ko ir būtiski ievērot pirms procedūras veikšanas, lasiet tālāk rakstā.

Īsumā: kas ir lāzerepilācija?

Lāzerepilācija ir viena no mūsdienīgām metodēm, kas droši un efektīvi ļauj atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma uz ilgāku laiku. Procedūras laikā ar speciālu lāzeru un lielas jaudas viena viļņa garuma gaismas staru tiek iznīcināta matiņa folikula, tādējādi neļaujot tam ataugt ilgāku laiku. Procedūra ir veselībai nekaitīga un ar tās palīdzību no nevēlamajiem matiņiem iespējams atbrīvoties jebkurā ķermeņa zonā. Veicot pilnu lāzerepilācijas kursu no nevēlamā apmatojuma iespējams atbrīvoties pat uz vairākiem gadiem, taču jāņem vērā, šis process prasa lielu pacietību, jo pilna kursa veikšanai parasti nepieciešamas 3-6 procedūras, starp kurām nepieciešams ieturēt vismaz 4 nedēļu pauzi.

Kāpēc nevēlamo matiņu likvidēšanai izvēlēties lāzerepilāciju?

Matiņu noņemšanu ar lāzeru kļūst arvien populārāka, un viens no galvenajiem iemesliem tam ir daudzās priekšrocības, ko sniedz šī mūsdienīgā, efektīvā un drošā nevēlamo matiņu likvidēšanas metode.

  • Iespējams atbrīvoties no matiņiem jebkurā ķermeņa zonā

Ar lāzerepilācijas palīdzību iespējams likvidēt matiņus jebkurā ķermeņa zonā, tai skaitā, uz sejas. Parasti lāzerepilāciju veic tādās zonās, kā, piemēram, muguras, vēdera, padušu, roku, bikini un daudzās citās.

  • Matiņi neataug ilgāku laiku

Pēc matiņu apstrādes ar lāzeru tie neataug ļoti ilgu laiku, kas ir viena no galvenajām šīs procedūras priekšrocībām. Lāzerepilāciju pavisam noteikti nevar salīdzināt ar ikmēneša vaksāciju, epilāciju vai citām metodēm, jo tā sniedz būtisku ērtību – iespēju nedomāt par nevēlamajiem matiņiem ļoti ilgu laiku un baudīt dzīvi jebkurā tās mirklī.

  • Tiek uzlabots ādas izskats

Lāzerepilācijas procedūra uzlabo ādas izskatu un veselību. Āda kļūst gludāka, maigāka un veselīga, izzūd pleķi, izsitumi, kā arī matiņi vairs neieaug.

  • Procedūra ir mazsāpīga

Matiņu noņemšana ar lāzeru ir gandrīz nesāpīga procedūra. Protams, katram klientam sajūtas var atšķirties, taču lāzerepilācijas laikā klients var neizjust neko vai izjust diskomfortu, kas izpaužas kā vien neliela dzelšana.

  • Procedūru izmanto arī vīrieši

Lāzerepilācija ir piemērota ne vien sievietēm, bet arī vīriešiem. Turklāt, tā vīriešu vidū gūst arvien lielāku popularitāti, atvieglojot personīgo higiēnu un uzlabojot ķermeņa estētiku uz ilgāku laiku.

Svarīgi zināt pirms procedūras veikšanas

Pirms lāzerepilācijas veikšanas būtu jāņem vērā vairāki svarīgi faktori. Ja nevēlamo matiņu likvidēšanai vēlaties izmantot lāzerepilāciju, ieteicams pirms procedūras konsultēties ar dermatologu, lai pārliecinātos, ka šī procedūra jums ir piemērota. Dermatologs pārbaudīs ādas veselības stāvokli un matiņus. Tāpat jāņem vērā, ka mēnesi iepriekš pirms procedūras matiņus nedrīkst vaksēt, raustīt, kā arī balināt. Kā arī ādu nedrīkst pakļaut tiešai saules iedarbībai.

Lai lāzerepilācijas efekts saglabātos ilgstoši, jāņem vērā, ka būs nepieciešamas profilaktiskās procedūras, taču tās parasti ir vajadzīgas ne biežāk kā reizi gadā.