Daudzfunkcionālas mēbeles – dīvāni

Daudzfunkcionālas mēbeles – dīvāni

 

Dīvāns ir mēbele, bez kuras nav iedomājams neviens dzīvoklis vai māja. Dīvāns ir arī tāda mēbele, kuras iegāde tomēr tiek rūpīgi plānota. Pirms iegādāties šo funkcionālo un svarīgo mēbeli, ir vērts pārdomāt gan par to, kāds dīvāna dizains iederēsies telpā, gan par tā funkcionalitāti, jo dīvāns ir ilglaicīgs pirkums un arī materiāls ieguldījums sava mājokļa vides radīšanā.

Mēbeļu salonā “Kate” –  daudzveidīgi un kvalitatīvi dīvāni

Mēbeļu salonā “Kate” jūs atradīsiet plašu mūsdienīgu un kvalitatīvu dīvānu klāstu. “Kate” sadarbībā ar saviem partneriem – vadošajiem mēbeļu ražotājiem Eiropā –  piedāvā gan klasiskus un dizaina ziņā lakoniskus dīvānu modeļus, gan stilīgus un modernus dīvānus, kas papildinās jūsu telpas dizainu.

Mēbeļu salons “Kate” piedāvā visdažādākos dīvānu modeļus – divvietīgus vai trīsvietīgus, dīvānus/ gultas, kas ir vai nu izvelkami, vai salokāmi, jauniešu dīvānus, dienasgultas, dīvānus ar elektromehānismu un  sofas.  Salona piedāvājumā ir dīvāni no dažādiem materiāliem – gan auduma, gan ādas dīvāni.

Mēbeļu salons “Kate” piedāvā ļoti dažādus dīvānu modeļus, un labākais variants, lai to saprastu, ir apmeklēt salona “Kate” mājas lapu www.kate.lv, lai iepazītos un pārliecinātos par to.

“Kate” dīvānu piedāvājumā – pazīstamākie mēbeļu zīmoli

Mēbeļu salons “Kate” mēbeļu ražošanā un tirdzniecībā jau darbojas kopš 1993.gada un ir daudzu Eiropas pazīstamo mēbeļu ražotāju oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēbeļu salons “Kate” piedāvā partneru zīmolu ražotās mēbeles. Ja pamanāt zīmi “Kates izvēlēts”, tad variet būt droši par augstiem kvalitātes standartiem ne tikai pašam produktam, bet arī zīmola pēcpārdošanas servisā.

Izvēloties dīvānu, der iepazīties ar Natuzzi Editions izgatavotajiem dīvāniem, kam ir mūsdienīgs dizains un nepārspējams ērtums. Dīvāni ir komfortabli un ar ļoti labu apdari. Šie “Kate” piedāvātie dīvāni īpaši iederēs mājās, kur novērtē komfortu, konceptuālu dizainu un mēbeļu funkcionalitāti. Mēbeļu salons “Kate” piedāvā arī vairāku dāņu mēbeļu ražotāju dīvānus, piemēram, Bo Concept, Innovation living.

Mēbeļu salons “Kate” rūpējas arī par to, lai klientu ikdienu padarītu patīkamāku. “Kate” gan rada pati, gan izvēlas piedāvāt labāko no citiem mēbeļu ražotājiem. Galvenais – ērti un uz palikšanu. Dīvāni pavisam noteikti ir mēbeles, kas telpā ir ieņem galveno vietu, tāpēc svarīga ir to kvalitāte, funkcionalitāte un dizains.

Apmeklējiet mēbeļu salonu “Kate” Rīgā, Čiekurkalna 1. garajā līnijā 6, nāciet uz sarunu, un “Kate” darbinieki ieteiks labāko risinājumu klienta vajadzībām. Plašo dīvānu modeļu piedāvājumu var aplūkot arī www.kate.lv.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.