Durvju atvēršana tagad ir vienkāršāka kā jebkad

Ikviens no mums baidās no tā brīža, kurā pēkšņi nevar atrast atslēgas. Statistika liecina, ka vismaz puse no mums reizi dzīvē vai nu ir sastapušies ar pazaudētām atslēgām vai arī to piedzīvos. Papildus, pazaudētas atslēgas nav vienīgā durvju atvēršanas problēma, ar kuru varat sastapties. Atslēgas var arī sabojāt – nolauzt vai salocīt. Tāpat ir iespējams sabojāt arī pašu slēdzeni vai durvis. To var izdarīt gan garnadži, gan jūs paši kādas neveiksmīgas situācijas rezultātā. Neskatoties uz to, kā tas ir noticis, neatveramas durvis var pilnībā apstādināt ikviena cilvēka dienu.

Ja vien tā nav situācija, kad mašīnā ir mazulis vai mājoklī ir ieslēgta gāzes plīts, nevajadzētu ķerties pie pirmā akmens, lai izsistu logu un tādā veidā atrisinātu iekļūšanas jautājumu. Diemžēl tieši tādas idejas ir daudziem, kas pēkšņi attopas pie neatveramām durvīm. Šī situācija šķiet vienkāršāka, taču patiesībā izmaksās daudz vairāk un pašu durvju atvēršanu nemaz neatrisinās. Visbiežāk tas ļaus tikai iekļūt mājoklī, bet durvis paliks aizvērtas. Lai racionāli risinātu durvju slēdzeņu problēmas, vienmēr prātīgāk ir saukt atslēgu un durvju servisu speciālistus.

Līdz šim neizpētītu iemeslu dēļ, atslēdznieka izsaukšana daudziem liekas sarežģīts un laikietilpīgs process. Jaunais serviss “Rīgas SOS Serviss” ir radīts, lai šo stereotipu lauztu un nodrošinātu ātru un operatīvu SOS durvju atvēršanas servisu Rīgā un 50km rādiusā ap pilsētu.

Ar Rīgas SOS Servisa speciālistiem, durvju atvēršana un pilnvērtīgs durvju remonts iespējams tikai dažu stundu laikā. Uzreiz pēc problēmas konstatēšanas, sazināties ar speciālistiem izmantojot WhatsApp aplikāciju. Nosūtot uz tālruni 27065800 savas problēmas aprakstu un attēlu, speciālisti ātri spēs nosaukt konkrēto durvju atvēršanas cenu. Pēc vienošanās, serviss izbrauks pie jums nekavējoties, lai palīdzētu jums  veikt jūsu mājokļa, seifa vai automašīnas durvju atvēršanu profesionāli un bez papildus bojājumiem mājoklim.

Pēc problēmas atrisināšanas jūs varēsiet  nekavējoties turpināt savu dienu, nedomājot par neatveramo durvju izraisītajām problēmām. Jāatceras, izsaucot Rīgas SOS servisa speciālistus, jāapliecina ka īpašums, kuru cenšaties atvērt, tiešām pieder jums.