Kā atvērt sev piederošu seifu

Seifi ir profesionāli veidotas, dažādos aspektos drošas dokumentu un citu priekšmetu uzglabāšanai paredzētas vietas. Visbiežāk, tie ir lielāki vai mazāki metāla skapji ar vienām durvīm, kuru aizslēgšanai tiek izmantoti īpaši sarežģīti un droši mehānismi. Seifi ir droši gan pret to durvju atlaušanu, gan visa seifa konstrukcijas sabojāšanu atvēršanas nolūkos. Lai iekļūtu seifā bez durvju atvēršanas, nereti nepieciešami sarežģīti instrumenti un liela mehāniska iejaukšanās.

Tie, kam ir seifs, rēķinās, ka tas ir pilnībā drošs. Ja pastāvētu šaubas par tā drošību un persona domātu, ka seifa atvēršana būtu vienkārša, seifa iegādei nebūtu nekādas jēgas. Šāda iemesla pēc ikviens, kam mājās ir seifs, rēķinās, ka neviens bez pareizās seifa kombinācijas nespēs tajā iekļūt. Taču reizi mūžā var gadīties problēma – aizmirsta seifa atvēršanas kombinācija vai salūzis seifa atvēršanas mehānisms.

Ko darīt? Uzreiz varētu šķist, ka atliek tikai un vienīgi drastiski paņēmieni, kā veikt seifa durvju atvēršanu. Pastāv divu veidu seifi – mehāniskie un elektroniskie un katram no tiem ir citi mehānismi, kā var veikt to atvēršanu. Taču atvēšana ir iespējama. Tas ir detalizēts un smalks process, kurā nepieciešams atbilstošas zināšanas, kombinācijā ar pareizajiem instrumentiem.

Iespējams, kādam varētu šķist, ka tas ir iespējams tikai spiegu filmās, bet seifa atvēršanu bez mehāniskiem līdzekļiem var veikt arī profesionāli speciālisti šeit par Latvijā. Tiem seifu īpašniekiem, kas nonākuši grūtībās ar sava seifa atvēršanu, pastāv iespēja griezties pie «Atslēgu Meistara» speciālistiem. Šī servisa speciālisti ir profesionāli mājokļu, automašīnas slēdzeņu un seifu atvēršanas jautājumos.

Atslēgu Meistars spēs atvērt gan mehāniskos, gan elektriskos seifus. Lai gan tas var prasīt ilgāku laiku, kā, piemēram, mājokļa durvju atvēršana, «Atslēgu Meistara» speciālisti to var izdarīt arī nesabojājot pašu seifu. Ar servisu var sazināties visu diennakti izmantojot WhatsApp servisu. Sūtot savu problēmas aprakstu un attēlu ar seifu, kuru vēlaties atvērt uz numuru 26661117, speciālisti ātri veiks problēmas novērtējumu un izbrauks pie jums jebkurā vietā diennakts laikā.