Metāla durvis – piemērotākā izvēle jebkuram Jelgavas mājoklim

Durvis ir viena no svarīgākajām vietām jebkurā mājoklī. Tie ir kā vārti, kas gan sargā, gan reprezentē jūsu mājokli gan garāmgājējiem, gan viesiem, gan jums pašiem. Nedomājot par kvalitatīvām mājokļa durvīm, jūs gan radāt drošības riskus, gan zaudējat mājokļa energoefektivitāti. Vecas mājokļa durvis visbiežāk arī izskatās diezgan nepievilcīgi. Ja jūsu mājoklī ir vecas, nekvalitatīvas, vēl pagājušā gadsimta vidū liktas durvis, jaunu durvju iegādei motivācija nav ilgi jāmeklē.

Metāla durvju ražotājs MetaLux saviem potenciālajiem klientiem Jelgavā iesaka iegādāties metāla durvis kā daudzdzīvokļu namos, tā arī ierīkot tos privātmājās. Daudzi faktori padara metāla durvis par pārāku izvēli, salīdzinot ar tādām alternatīvām kā koka un koka skaidru plākšņu durvis.

Lai gan Jelgava nav tā visskaļākā pilsēta, pamosties no uz ielas un daudzdzīvokļu namu kāpņutelpās dzirdamajiem trokšņiem nav gluži tā lieta, ar ko kurš katrs ir gatavs samierināties. Skaņas izolācija ir viena no metāla durvju priekšrocībām. Tas nodrošinās gan to, ka cilvēki uz ielas vai kāpņu telpā nedzird jūs un jūs nedzirdēsiet viņu.

Drošībai vienmēr jābūt pirmajā vietā. Garnadži ir visur. Arī tik šķietami mierīgā vietā kā Jelgavā. Metāla durvis Jelgavā jūs lieliski pasargās no cilvēkiem, kas vēlētos iekļūt jūsu mājoklī. Šādas durvis ir gandrīz neiespējami uzlauzt vai izcelt. Jelgavnieki var justies droši, ieliekot metāla durvis.

Metāla durvis ir pazīstamas ar savu ilgtermiņa kvalitāti un siltumnoturību. Metāla durvis, apvienojumā ar labiem logiem mājoklī, spēs nodrošināt augstu energoefektivitāti Jūsu Jelgavas dzīvoklī vai mājoklī. Metāla pozitīvā puse ir lēnā deformācija un nolietošanās. Ieliekot metāla durvis, tās kalpos vēl ilgi un nezaudēs savas pozitīvās īpašības ne ziemās, ne vasarās.

MetaLux ir Baltkrievijas durvju ražotājs, kura metāla durvju izvēli iecienījuši gan lietotāji Jelgavā, gan citur Latvijā. Uzņēmumu 2015.gadā atvēra pieredzējuši durvju ražošanas speciālisti un jau tuvākā gada laikā tas kļuva par tirgus līderi Baltkrievijā. 2018.gadā MetaLux atklāja salonu Rīgā “Eirodurvis”, kurā var aplūkot visus interneta veikalā m-lux.lv atrodamos metāla durvju modeļus.