Forwards Autoskola – palīdzēs ātrāk iegūt vadītāja apliecību

Forwards Autoskola – palīdzēs ātrāk iegūt vadītāja apliecību

 

Auto kursi ir vieta, kur tiekas jaunieši, pensionāri un pusmūža cilvēki, lai iegūtu vadītāja apliecību. Parasti kursanti vēlas tikt pie B kategorijas autovadītāja apliecības, bet ir arī gana daudzi, kas grib vasarās traukties pa ceļu uz sava motocikla (A kategorija), motorollera (AM kategorija) vai iegūt kravas auto vadītāja kvalifikāciju.

Autoskolas braukšanas instruktoriem un teorijas pasniedzējiem ir daudzgadīga pozitīva pieredze, strādājot ar visdažādākajiem klientiem. Mūsu mērķis ir palīdzēt kursantiem ne tikai nokārtot CSDD testus un eksāmenus, bet arī palīdzēt kļūt par braukšanas lietpratējiem.

Kā iestāties autoskolā?

Aizpildi pieteikumu autoskolas mājaslapā vai atraksti uz info@forwards.lv un atradīsim tieši Tev piemērotāko mācību grupu.

Nodarbības iespējamas rīta, dienas, vakara un brīvdienu grupās, līdz ar to B kategorijas auto kursi vai moto apmācība ir piemērota arī tiem, kas strādā algotu darbu. Arī braukšanas instruktori pielāgojas kursantu dzīves ritmam un ir gatavi ikvienu apmācīt no agra rīta līdz vēlam vakaram.

Mūsu birojs atrodas Rīgā un arī braukšanas apmācība pārsvarā notiek Rīgas centrā un Pārdaugavā. Forwards braukšanas instruktori lieliska zina CSDD eksāmenu maršrutus un izbrauks tos kopā ar Tevi, lai gala pārbaudījumi paietu bez liekiem uztraukumiem.

Lepojamies, ka sekojam jaunākajām tendencēm un teorijas apmācība iespējama arī autoskolā tiešsaistē. Tas nodrošina, ka teorētiskās zināšanas var apgūt arī kursanti, kas nedzīvo Rīgā, bet vēlas mācīties braukt tieši galvaspilsētā. Tieši pēdējais faktors ir īpaši svarīgs, jo braukšanas kursi, kas izieti sarežģītākos apstākļos, nevis mazpilsētās nodrošina, ka nākotnē nebūs nekādi šķēršļi tavā topošajā autobraucēja dzīves ceļā.

Kā izvēlēties braukšanas instruktoru?

Būsim godīgi – sarežģītākais posms autoskolas apmācības procesā ir tieši praktiskās braukšanas nodarbības. Visi autoskolas instruktori ir savas jomas profesionāļi, taču katram kursantam var būt savas individuālas vēlmes attiecībā uz to, kādam ir jābūt tieši viņa instruktoram.

Mūsu kolektīvā ir abu dzimumu instruktori, dažāda vecuma, ar dažādiem transporta līdzekļiem, t.sk. automašīnām, kas aprīkotas ar automātisko ātrumkārbu. Ikvienam kursantam ir iespēja bez papildus maksas mainīt braukšanas instruktoru. Tas nenotiek pārāk bieži, bet, ja jūtat, ka jūsu izvēlētais instruktors, tomēr nav īstais, droši sakiet un varēsiet turpināt apmācību pie cita instruktora.

Neliela atkāpe par automātisko ātrumkārbu. Pēdējos gados aizvien vairāk kursantu izvēlas iziet apmācību autoskolā un liek eksāmenus CSDD tieši ar auto, kam ir automātiskā pārnesumkārba. To var darīt, taču jārēķinās, ka šādā variantā vadītāja apliecībā būs redzams 78. ierobežojumu kods, kas neļauj braukt ar auto, kam ir manuālā ātrumkārba. Ja jums tas nav šķērslis, ir vērts apsvērt arī šādu apmācības formu.

Vai varu mācīties autoskolā Rīgā, ja dzīvoju citur?

Jā, teorētiskā autoskolas apmācība iespējama tiešsaistē, t.i. no mājām. Jums atliks tikai doties uz Rīgu, lai brauktu kopā ar instruktoru.

Latvijas likumi paredz, ka katram kursantam ir jānobrauc 20 akadēmiskās stundas, kur katra ir 45 minūtes. Vienā dienā drīkst braukt 2 nodarbības. Tas nozīmē, ka prasmīgākajiem kursantiem pietiek kopā ar instruktoru izbraukt 10 reizes, lai tiktu uz braukšanas eksāmenu kārtošanu. Piekritīsiet, atbraukt uz Rīgu, lai iemācītos braukt pareizi ir to vērts, turklāt šādus braucienus var apvienot ar citām darīšanām, padarot katru reizi par piedzīvojumu.

Plašāku informāciju par šobrīd aktuālajiem autoskolas piedāvājumiem meklējiet mūsu mājaslapā – https://forwards.lv Ja vēl nezināt, kurā braukšanas kategorijā vēlaties mācīties, ielūkojieties šajā sadaļā – https://forwards.lv/kategorijas/ Uz tikšanos mācībās un pēc tam jau uz Latvijas ceļiem.