Ko ņemt vērā, izvēloties džinsu bikses?

Ko ņemt vērā, izvēloties džinsu bikses?

 

Džinsu bikses ir viens no populārākajiem apģērbiem, kas atrodams gandrīz ikvienā garderobē. Sākotnēji džinsi tika radīti kā vīriešu darba apģērbs, taču mūsdienās tajās ģērbjas arī daiļā dzimuma pārstāves un, pateicoties dažādiem modeļiem un krāsu toņiem, šis ir kļuvis par universālu garderobes elementu, kas labi iederēsies dažādās dzīves situācijās.

Bet, kā izvēlēties savam augumam un vajadzībām atbilstošus džinsus? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Visdrošāk uzmērīt

Šobrīd ir pieejami dažādu modeļu džinsi, bet saprast to, kurš no tiem piestāv un ir pietiekami ērts, bez mērīšanas ir teju vai neiespējami.

Ja tomēr izvēlieties pasūtīt bikses internetā, ieteicams dot priekšroku pārbaudītām vērtībām – zināma veida un zīmola izstrādājumiem.

Atbilstošs izmērs

 Svarīgi ir arī tas, ka dažādu ražotāju izmēru tabulas var visai būtiski atšķirties, tādēļ pirms džinsu iegādes tiešsaistē rūpīgi izpētiet izmēru tabulas, veiciet mērījumus un vajadzības gadījumā konsultējieties ar veikala darbiniekiem.

Tas, kāda izmēra bikses būs piemērotas, ir atkarīgs arī no to piegriezuma. Piemēram, viena izmēra pieguļošās skinny bikses var izrādīties par mazu, savukārt mommy fit – par lielu.

Jāņem arī vērā auduma īpatnība – džinsu audums izstaipās, tādēļ, ja ir grūti izvēlēties starp diviem izmēriem, labāk ņemt mazāka izmēra bikses.

Ķermeņa tips

Izvēloties džinsu bikses, vajadzētu paļauties ne tikai uz gaumi un modes tendencēm, bet ņemt vērā arī to, kāds džinsu modelis visvairāk glaimos Jūsu augumam.

Piemēram, kalsnām, īsa auguma dāmām vislabāk izskatīsies džinsu bikses ar taisnām starām.

Sievietēm, kuru figūra līdzīga ābolveida formai, piestāv bikses ar platiem galiem. Savukārt gara auguma dāmām vērts uzmērīt bikses ar platiem galiem, kas sniedzas tikai līdz potītēm. Bet sievietēm ar bumbierveida figūru laba izvēle būs džinsu bikses ar augsto jostas vietu, jo tās lieliski izceļ vidukli.

Ja esat jaunu džinsu bikšu meklējumos, ieskatieties veikala ‘’Džinsu Bāze’’ piedāvājumā, kur atradīsiet plašu dažādu bikšu klāstu visām vajadzībām un gaumēm. Izvēlieties savas stilīgās bikses šeit – www.dzinsubaze.lv.