Garāža – universālākā ēka mājās

Palīgēku loma mājsaimniecībā nav mainījusies arī 21. gadsimtā. Garāžas ir maksimāli daudzfunkcionālas un, atkarībā no to specifikācijas, ir iespējams izmantot arī kā pieliekamo vai mantu glabātuvi. Garāžas celtniecību ir iespējams jau ieplānot mājokļa projektā to būvējot, taču, tikpat bieži, klienti izvēlas moduļu garāžu uzstādīšanu savā īpašumā gan pilsētā, gan lauku reģionos vēlāk. Metāla garāžām nenoliedzami ir vairāki plusi – tās nav jābūvē uz pamatiem, tās ir viegli un ātri uzstādāmas, bet tajā pat laikā ir ļoti ietilpīgas un visādi citādi funkcionālas. Pieejamas gan siltinātas, gan nesiltinātas metāla garāžas. Cenu kategorijas ir dažādas un, galvenokārt, atkarīgas no garāžas uzbūves un veida.

Dažādu materiālu angāri

Ja nevēlaties garāžu, bet nepieciešams kas lielāks, var izvēlēties angāru. Angāru priekšrocības novērtē lauksaimnieki un cilvēki, kuru īpašums atrodas plašā teritorijā un nepieciešama novietne vairākām automašīnām, cita veida tehnikai, kravas vai preču uzglabāšanai. Parasta garāža ir daudz reižu mazāka par angāru, kas mūsdienās ir kļuvis par ļoti daudzfunkcionāli celtni. Angāri ir ļoti izturīgas, ilgtspējīgas un universāli izmantojamas ēkas, kuras iespējams pielāgot dažādiem mērķiem. Angāra cenu ietekmē dažādi faktori, tostarp platība, specifikācija un uzstādīšana. Kantaini, lokveida, angāri ar PVC jumtu, siltināti un veidoti pēc klienta vēlmēm – Domus angāri neliks vilties.

Kur pieteikt bruģēšanas pakalpojumus?

Angāru un garāžas uzstādīšana nav vienīgie pakalpojumi, ko piedāvā Domus Angāri. Mūsdienīgajā piedāvājumā ir viss, sākot ar betonēšanas un bruģēšanas darbiem un beidzot ar žogu montāžu, projektēšanas darbiem un daudz ko citu, kas saistīts ar labiekārtošanas darbiem. Varētu rasties jautājums par to, kādēļ tādu elementāru lietu, kā betonēšanas darbi, uzticēt profesionālim. Šeit ir vienkārša atbilde – šāda darba specifika prasa zināšanas par pareizu betona ieklāšanu gan privātiem, gan industriāliem projektiem. Līdzīgi ir ar bruģēšanu, kas ir tāds pats labiekārtošanas darbu veids, ko vislabāk uzticēt profesionālim. Pareizi ieklāts bruģis ir ilgtermiņa ieguldījums, kas pareizi ekspluatēts, kalpos paaudzēm ilgi. Domus Angāri (https://domusangari.lv/) meistari ir lieliski speciālisti arī jumta likšanas jautājumos. Šīfera jumti bez azbesta, dažādi bitumena uzkausējamie jumti, metāla jumti, šindeļu jumti – šo sarakstu var turpināt vēl ilgi.