Izcila kafija birojā – kā atrast vispiemērotāko risinājumu?

Izcila kafija birojā – kā atrast vispiemērotāko risinājumu?

 

Augstvērtīgas un bagātīgas garšas kafija ir neatsverama ikdienas sastāvdaļa daudzās darba vietās un birojos. Baudot gardu kafijas tasi, ir iespējams atgūt gan enerģiju, gan pārrunāt turpmākos plānus. Taču augstvērtīgas kafijas pagatavošanā ir nepieciešamas ne tikai izcilas sastāvdaļas un piemērotas kafijas pagatavošanas iekārtas, bet arī zināšanas par kafijas pagatavošanu. Lai kafija birojam būtu tikpat izcila kā iemīļotākajā kafejnīcā, kafijas salons “Kafo” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu no kafijas automātu nomas vai iegādes līdz augstvērtīgām kafijas sastāvdaļām un baristas apmācībām.

Aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties kafijas automātu

Katram ir savs iemīļotākais kafijas dzēriens, kura baudīšana ļauj izbaudīt mirkli, atpūsties un atgūt enerģiju nākošajam darba cēlienam. Tādēļ, it īpaši meklējot piemērotāko kafijas automātu birojam, ir jāņem vērā ne tikai iekārtas kopšanas prasības, funkcionalitāte, kafijas pagatavošanas ātrums vai lietojamības ērtības, bet arī kafijas dzērienu pagatavošanas daudzveidība, lai katrs varētu pagatavot tieši tādu kafijas dzērienu, kādu vēlas.

Birojam vispiemērotākie kafijas automāti ir viegli kopjami un intuitīvi lietojumi, ar īsu vienas kafijas tases pagatavošanas laiku. Kafijas salona “Kafo” zinošie speciālisti palīdzēs atrast konkrētajai situācijai vispiemērotāko risinājumu neatkarīgi no tā, vai izvēlētais kafijas automāts tiks izmantots mazā vai lielā birojā.

Salona Kafo īpašais piedāvājums birojiem

Kafijas salons “Kafo” nepārtraukti pilnveido savu pakalpojumu un produktu klāstu, lai saviem klientiem turpinātu piedāvāt vislabākos risinājumus izcilas kafijas pagatavošanai ne tikai mājā, bet arī birojā. Šeit ir viss, sākot no kafijas pupiņām vai kapsulām līdz kafijas automātam un tādiem kafijas dzēriena pagatavošanai nepieciešamajiem elementiem kā kafijas dzirnaviņām vai iekārtu kopšanas līdzekļiem.

Kafijas automāta iegāde prasa iepriekšēju izpēti, zināšanas par kafijas patērēšanas paradumiem un finansiālus ieguldījumus, tādēļ “Kafo” piedāvā kafijas automāta nomas risinājumu birojiem. Nomas pakalpojumā ir iekļauts gan uzticams serviss un bezmaksas apkope, gan lietošanas apmācības visiem biroja darbiniekiem.

Lai “Kafo” speciālisti varētu ieteikt piemērotāko kafijas automātu, ir nepieciešams vien zināt, kādi ir kafijas dzeršanas paradumi – iecienītākie kafijas dzērieni un kafijas patēriņa intensitāte.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par “Kafo” pārstāvētiem kafijas automātiem vai pieejamajiem kafijas risinājumiem birojam un mājai, piesakieties “Kafo” pieredzējušo kafijas profesionāļu konsultācijai vai apmeklējiet mājas lapu www.kafo.lv!