Labākais materiāls virtuves grīdai

Virtuve ir viena no tām vietām mājoklī, kur netīra grīda nav nekāds retums. Šāda iemesla dēļ virtuves grīdas segumam ir jābūt gan daudz izturīgākam, kā grīdām citviet mājoklī, gan daudz vieglāk kopjamam. Grīdu speciālisti no salona «Grīdas Stils» iepazīstina ar izplatītākajiem risinājumiem virtuves grīdas materiāla izvēlē.

Lamināts ir vislētākais un izplatītākais risinājums virtuves grīdu ieklāšanai. Izvēli par labu laminātam virtuvei cilvēki izdara gan to zemo izmaksu dēļ, gan vieglās ieklāšanas dēļ. Cilvēki zina, ka lamināts nav izturīgākais materiāls, taču to arī ir visvieglāk nomainīt. Lamināta galvenie trūkumi ir to straujā nolietošanās un vieglā ietekmējamība no tādiem apstākļiem kā mitrums. Līdzvērtīgs risinājums laminātam ir vinila grīda. Lai gan plusi un mīnusi šādām grīdām ir līdzīgi, vinila grīda ir izturīgāka alternatīva laminātam.

Cilvēki, kas neplāno virtuvi remontēt ilgi, var izvēlēties flīzētu grīdu. Tā ir gan izturīga, gan viegli tīrāma. Zem flīzēm var uzstādīt arī siltās grīdas, kuras flīžu grīdu nebojās. Flīzēm ir arī laba siltumnoturība. Būtiskākais flīžu trūkums ir to grūtā nomaiņa – jāveic nopietns remonts, lai veiktu flīžu maiņu.

Tiem, kuri ir gatavi ieguldīt un kuriem ir svarīga grīdas estētiskā puse, labs risinājums ir parketa grīdas ielikšana virtuvē. Parkets ir izturīgs, viegli tīrāms un vizuāli iederīgs pārējā mājā, ja līdzīgas grīdas ir arī citur. Īpaši vērtīgs ieguldījums būs trīsslāņu parkets, zem kura iespējams izvietot siltās grīdas.

Grīdu salons «Grīdas stils» ir vienas pieturas aģentūra jebkuras telpas grīdas maiņai. Salona speciālisti ne tikai palīdzēs izvēlēties telpai piemērotāko grīdas segumu, bet arī palīdzēs ar nepieciešamā apjoma aprēķināšanu. «Grīdas stils» ir svarīgi, lai grīdas tiktu ieklātas kvalitatīvi, tāpēc visu grīdu ieklāšanu veiks salona speciālisti bez maksas. Tas dod salonam iespēju garantēt pašiem savu produktu kvalitāti, kā arī pircējiem dod iespēju vienuviet iegūt visus grīdas maiņai nepieciešamos pakalpojumus.

Ja nespējat izlemt, kādu grīdu ieklāt savā virtuvē – griezieties pie salona «Grīdas stils» speciālistiem. Konsultācijai nepieciešamo kontaktinformāciju var atrast salona mājaslapā Gridasstils.lv