Kā iepirkties gudri un iegūt vairāk?

Kā iepirkties gudri un iegūt vairāk?

 

Iepirkšanās internetā ar katru dienu kļūst arvien populārāka. Arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties visdažādākā veida preces internetveikalos. Arī pašu veikalu skaits pieaug, ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu. Iepirkties neizejot no mājām ir daudz ērtāk, kā arī daudz izdevīgāk.

Kāpēc iepirkšanās internetā ir izdevīgāka?

Iepirkšanās tiešsaistē nodrošina vairākas priekšrocības. Pirmā priekšrocība noteikti ir ietaupītais laiks, un laiks mums ir ļoti vērtīgs. Dodoties uz klātienes veikalu, Jums var nākties pavadīt daudz laika ceļā uz/no veikala, kā arī var nākties gaidīt rindā – vai nu, lai uzlaikotu kādu apģērbu, vai arī vienkārši pie kases ir gara rinda. Tāpat dažreiz nevar visu atrast vienā un tajā pašā veikalā, kā arī cenas veikalos atšķiras. Iepērkoties internetā, Jūs noteikti ietaupīsiet laiku gan salīdzinot dažādas preces, gan aplūkojot vairākus veikalus. Tāpat Jūs varat iepirkties sev vēlamajā laikā – nav jāseko līdzi veikala darba laikam, jo internetā var iepirkties kaut vai nakts vidū. Tas viss padara iepirkšanos internetā daudz ērtāku. Taču šīs nav vienīgās priekšrocības, jo tiešsaistes iepirkšanās piedāvā arī finansiālas iespējas.

Mūsdienās ir dažādas modernas iespējas, kā Jūs varat iepirkties izdevīgāk, neiztērējot visu savu naudu. Piemēram, vietnē ESTO Market var aplūkot dažāda veida internetveikalus, kur izvēloties Jums vēlamo preci var norēķināties ar ērtām maksāšanas metodēm. Jūs varat gan samaksāt par preci vēlāk, veikt maksājumus vairākos piegājienos, izvēlēties sev vēlamo maksājumu metodi utt. Tas nozīmē, ka Jums nav nepieciešams krāt vai aizņemties no draugiem naudu, ja ir neparedzēti jāiegādājas kāda dārgāka prece vai kas tāds, ko jau sen kārojāt iegādāties.

Vai internetveikalos var iegādāties lētākas preces?

Cilvēki bieži vien dod priekšroku internetveikaliem, jo preces tajos ir  lētākas, kā klātienes – veikalos. Tāpat tiešsaistes veikali nereti piedāvā arī dažādus atlaižu kodus, izpārdošanas un akcijas, kas iepirkšanos padara vēl izdevīgāku. Bieži vien Jūs varat iegūt atlaidi savam pirmajam pirkumam konkrētajā internetveikalā (piemēram, piesakoties jaunumu paziņojumiem vai reģistrējot savu kontu), kā arī uzticamajiem un regulārajiem klientiem nereti tiek nosūtīti dažādi piedāvājumi un akciju kodi.

Neaizmirstiet, ka ne visos internetveikalos būs izdevīgi iepirkties, jo jāņem vērā ne tikai pašas preces cena, bet arī piegādes cena. Ja vēlaties ko iegādāties no ārzemju internetveikaliem, tad jāņem vērā, ka piegādes izmaksas var būt daudz dārgākas, kā arī, ja iegādājaties preces no konkrētām valstīm, pārsniedzot noteiktu summu, par preci būs jāmaksā arī muitas nodeva. Dažreiz ieraugām internetā kādu preci, kas ir lētāka un steidzam šo preci iegādāties, tomēr beigās var sanākt pārmaksāt, tāpēc apskatiet piegādes izmaksas un veikala lokāciju.

Pāris padomi, lai ietaupītu

Ir vairāki veidi, kā ietaupīt, iepērkoties tiešsaistes veikalos.

  • Izvēlieties uzticamus internetveikalus. Noteikti pārbaudiet agrāk neredzētus internetveikalus, lai pārliecinātos par to uzticamību – it īpaši, ja preču cena ir pārāk zema, vai ir kādas citas aizdomīgas pazīmes.
  • Izmantojiet akcijas kodus. Reģistrējieties Jums tīkamos internetveikalos, lai saņemtu dažādu piedāvājumu kodus, kas – ļaus ietaupīt nākamajā iepirkšanās reizē.
  • Klienta lojalitātes punkti. Dažos veikalos lojālajiem klientiem tiek piedāvātas dažādas lojalitātes programmas, piemēram, punkti par veiktajiem pirkumiem un pirkumu summām, kas piešķirs atlaidi vai kādu dāvanu.