Kredīts pret auto izdevīgāk ar Elizings.lv

Kredīts pret auto izdevīgāk ar Elizings.lv

 

Finanšu instrumenti un pakalpojumi, kā saņemt finansiālu palīdzību no kredītu kompānijām ir daudz. Katrai kompānijai tie pat var atšķirties. Taču palīdzēt situācijās, kad tradicionālu aizdevumu kredītu kompānijas atsakās izsniegt, var tāds finanšu pakalpojums kā kredīts pret auto. Tas ir ilgtermiņa aizdevuma risinājums, kur kā nodrošinājums saņemt aizdevumu kalpo Jums piederoša automašīna. Kredītkompānijas, kuras piedāvā kādus konkrētus finanšu pakalpojumus ar noteiktu mērķi, saviem klientiem šādu iespēju nespēj piedāvāt, kamēr Elizings.lv , kā kredītu salīdzināšanas platforma, spēj piedāvāt risinājumu ik vienā situācijā.

Turklāt, ne mazsvarīgi, ir tas, ka Elizings, sadarbojoties ar visiem populārajiem kreditoriem Latvijā, spēj piedāvāt arī elastīgāku, katra klienta individuālu, izvērtēšanu, nodrošinot pat to, ka pieejams var būt kredīts pret auto ar sabojātu kredītvēsturi. Šādos gadījumos noteikti jāņem vērā, ka finansējamās summas apmēru ietekmēs, īpašumā esošās automašīnas:

  • izlaiduma gads
  • tehniskās apskates esamība,
  • tirgus vērtība un citi tehniskie rādītāji.

Nauda par auto, kuru konkrētais klients gatavs norādīt kā nodrošinājumu, pozitīva lēmuma gadījumā, tiek izmaksāta uz konkrētās personas piederošo norēķina kontu bankā. Tādā veidā kredīti pret auto var tik izmantoti ļoti plaši un jebkādam mērķim, kā piemēram:

  • lielākam pirkumam,
  • mājokļa remontam,
  • medicīniskiem pakalpojumiem,
  • citu kredītsaistību dzēšanai, vai citiem mērķiem.

Noslēgumā varam secināt, ka aizdevums pret auto ir lielisks veids kā saņemt finansiālu atbalstu un palīdzību, izmantojot savā īpašumā esošu automašīnu kā nodrošinājumu. Un tas nebūt nav vienīgais veids, kā Elizings spēj nodrošināt zemākas likmes un salīdzinoši ātru aizdevuma piešķiršanu arī personām ar sliktu kredītvēsturi.