Kā izvēlēties dārza mēbeles?

Kā izvēlēties dārza mēbeles?

 

Brīdī, kad jāsāk domāt par piemājas teritorijas labiekārtošanas darbiem, aktuāla kļūst arī dārza mēbeļu izvēle. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties siltos vasaras rītos izbaudīt nesteidzīgu kafijas tasi vai uzņemt viesus un rīkot jautras dārza ballītes, labas kvalitātes āra mēbeles ir lielisks ieguldījums.

Ko ņemt vērā, izvēloties dārza mēbeles? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Stils, funkcionalitāte un ērtības

Āra mēbeles visbiežāk ir pieejamas komplektos, tomēr nereti dārza īpašnieki izvēlas atsevišķas vienas kolekcijas mēbeles, lai pielāgotu tās savām vajadzībām, dārza platībai un citām prasībām.

Izvēloties nepilnu komplektu, piemēram, tikai krēslus un galdu, īpaša uzmanība jāpievērš to stilam un krāsai, lai tad, kad būs vēlme dārza vai terases iekārtojumu papildināt ar jaunām mēbelēm, tās krāsu un stila ziņā atbilstu jau esošajām mēbelēm. Veiksmīgākā izvēle būs klasisks stils un neitrālas krāsas.

Ja mēbeles nepieciešamas tikai periodiski, iespējams, labs risinājums būs saliekamās dārza mēbeles, ko ērti uzglabāt tad, kad tās nelieto.

Noteikti jāpadomā arī par ērtībām – vislabāk, ja sauļošanās krēsli un citas dārza mēbeles ir ar polsterējumu, kas nodrošina lielāku komfortu.

Materiāls

Ņemot vērā to, ka āra mēbeles tiek pakļautas regulārai laikapstākļu ietekmei, būtisks kritērijs ir materiāls, no kā tās ir izgatavotas.

  • Plastmasas mēbeles ir populārs risinājums. Tās ir pieejamas cenas ziņā, viegli pārnēsājamas un kopjamas, kā arī ir izturīgas pret dažādu laikapstākļu negatīvo ietekmi;
  • Koks ir dabīgs materiāls, kas ļoti labi iederas dažādās vidēs. Taču jāņem vērā tas, ka laikapstākļu ietekmē koka mēbeles var deformēties, tādēļ tās nav ieteicams atstāt ārpus telpām ziemas laikā;
  • Populāra izvēle ir arī metāla āra mēbeles, kas ir salīdzinoši vieglas, lakoniskas, elegantas un izturīgas.

Ja ir aktuāli sauļošanās krēsli un citas āra mēbeles, ieskatieties veikala VidaXL piedāvājumā, kur atradīsiet plašu mēbeļu klāstu visām gaumēm un vajadzībām. Tur ir atrodamas arī citas preču kategorijas – būvmateriāli, sporta preces, rotaļlietas un citas preces bērniem, kā arī daudz kas cits! Ieskatieties www.vidaxl.lv, lai iepirktos ātri un ērti!

 

 

 

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.