Kā izvēlēties labākos apavus vīrietim?

 Kad pienācis laiks iegādāties jaunus apavus, apjukt plašajā veikalu piedāvājumā ir diezgan vienkārši. Kam pievērst uzmanību, lai izvēlētie vīriešu apavi kalpotu ilgi un labi? Par to vairāk turpinājumā.

Kvalitatīvi materiāli

 Apavu stāvoklim un kvalitātei ir liela nozīme stila veidošanā. Ja apavi būs nekopti un zemas kvalitātes, tas var negatīvi ietekmēt kopējo iespaidu.

Izvēloties apavus, pievērsiet uzmanību materiāla kvalitātei, lai izvairītos no situācijas, kad apavi pēc mēneša jau vairs nav nēsājami.

Apavu pieskaņošana dzīves situācijai

Katrai dzīves situācijai piestāv atšķirīgi apavi – tātad vīrieša apavu skapītī būtu jābūt vairākiem dažāda veida apavu pāriem. Noteikti jāņem vērā arī tas, ka apavi jāsaskaņo ar apģērbu.

Apavu krāsa

Pieejami dažādu krāsu un stilu vīriešu apavi, līdz ar to katrs var izvēlēties savai gaumei un tēlam atbilstošākos.

Tomēr nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties klasiska stila apavus melnā, bēšā vai brūnā krāsā. Ja nav pārliecības par to, kādas krāsas apaviem dot priekšroku, vērts apdomāt, pie kādām biksēm tos nēsāsiet – apaviem būtu jābūt tādā pašā tonī vai nedaudz tumšākiem.

Klasiski apavi vienmēr modē

 Neatkarīgi no dzīvesveida un stila, klasiskiem apaviem jābūt ikviena vīrieša garderobē. Pievērsiet uzmanību kvalitātei un ieguldiet labos apavos, kas Jums kalpos vairākus gadus.

Apavu piemērotība Jūsu augumam

 Vai zinājāt, ka apavus jāizvēlas atbilstoši auguma īpašībām? Piemēram, īsāka auguma kungiem lieliski piestāvēs apavi ar  noapaļotu vai strupu purngalu, savukārt gariem vīriešiem labāka izvēle būs apavi ar smailākiem purngaliem.

Vīriešiem ar smalku miesasbūvi būtu jāizvairās no pārāk masīvu apavu nēsāšanas, savukārt augumā raženākiem džentlmeņiem veikala plauktos būtu jāatstāj smalku modeļu apavi.

Ja pienācis laiks papildināt savu apavu klāstu ar kaut ko jaunu un mūsdienīgu, ieskatieties arī interneta veikala e-Kilomax.lv piedāvājumā, kur atradīsiet plašu apavu klāstu visām gaumēm, dažādiem dzīves notikumiem.

Turpat varēsiet atrast arī apģērbu un dažādus aksesuārus no labākajiem un populārākajiem ražotājiem. Turklāt tas viss par pieejamām cenām. Ieskatieties e-Kilomax.lv, lai uzzinātu vairāk!