Svarīgs sporta zāles elements – grīda. Ko ņemt vērā, izvēloties?

  Sporta zāles iekārtošana prasa rūpīgu plānošanu, jo jāpadomā par daudz un dažādiem elementiem. Liela nozīme ir izvēlētajam grīdas segumam.

Mūsdienās pieejami dažāda veida grīdas segumi, taču nereti tas rada apjukumu – kā zināt, kurš no tiem būs piemērotākais tieši konkrētajā gadījumā? Lasiet tālāk un uzziniet, kādas ir populārākās sporta grīdas un kā tās savstarpēji atšķiras.

Koka grīdas

 Viens no populārākajiem variantiem ir koka grīda. Tās izceļas ar augstu nodilumizturību, kā arī augstu triecienu amortizāciju. Būtiski arī, ka koka grīdas ir ilgmūžīgas, tādēļ tas būs lielisks ilgtermiņa ieguldījums. Šāda tipa grīdas piemērotas basketbola, volejbola, arī deju zāļu ierīkošanai.

Sintētiskie segumi

 Izvēlei arī dažāda veida sintētiskie segumi. Tie visbiežāk tiek izvēlēti zālēs, kur tiek spēlēts teniss un futbols, taču tie labi kalpo arī skolu un bērnudārzu sporta zālēs.

Sintētisko materiālu būtiskākā priekšrocība ir to vienkāršā kopšana.

Gumijas grīdas segumi

Piedāvājumā arī gumijas segumi, kas izmantoti ne vien sporta zālēs, ģērbtuvēs, pie peldbaseiniem, pie ieejas sporta hallēs, bet arī, piemēram, bērnu rotaļu laukumos, gājēju celiņos, kā arī privātmāju teritorijās. Šāda tipa segums būtiski samazina traumu gūšanas iespēju, kā arī ir izturīgs pret dažādu laikapstākļu nelabvēlīgo ietekmi.

Gumijas segumi ir pieejami dažādos biezumos un izmēros, tos viegli pielāgot atbilstoši konkrētajai vajadzībai.

Mākslīgā zāle

 Mākslīgās zāles segums lieliski iederēsies visur, kur kāda iemesla dēļ nav iespējams ierīkot dabīgo zālāju. Šāda tipa segums ir izturīgs un ilgmūžīgs, kā arī izceļas ar dabisku izskatu.

Plašs sporta grīdu klāsts Reaton piedāvājumā

 Ja arī Jums aktuāla sporta grīda, ieskatieties interior.reaton.lv, kur atradīsiet daudzveidīgu un kvalitatīvu piedāvājumu.

Uzņēmums “Reaton” piedāvā kvalitatīvus, standartiem atbilstošus grīdas segumus no labākajiem ražotājiem. Šeit Jūs atradīsiet labākos risinājumus starptautisku sporta sacensību rīkošanai, dažāda veida sporta laukumu ierīkošanai, trenažieru zālēm, grīdas segumam pie peldbaseina, ģērbtuvēm, skolu un bērnudārzu sporta zālēm, bērnu rotaļu laukumiem un citām vietām. Ieskatieties interior.reaton.lv, lai uzzinātu vairāk!