Kā sagādāt labas Ziemassvētku dāvanas ģimenei

Ziemassvētku laika apdāvināšanās trakums pēdējos gados nedaudz ir mazinājies, jo vairāk sākam aizdomāties par vērtībām, šo svētku patieso nozīmi, nevis tikai par to, kā iztērēt milzīgas naudas summas un apdāvināt visus radus, draugus, kolēģus un kaimiņus. Nav retums arī tādi kolektīvi un ģimenes, kur no dāvanām atsakās vispār.

Tomēr pat tad, ja nolemts piebremzēt ar svētku laika tēriņiem un nepirkt dāvanas milzīgam skaitam cilvēku, ģimene tomēr ir cits jautājums. Vēlme iepriecināt un sveikt Ziemassvētkos pašus tuvākos cilvēkus ir saprotama. Kā sagādāt labas un sirsnīgas dāvanas Ziemassvētkos ģimenei? Lūk, dažas idejas, kas var jums noderēt.

  • Izveidojiet skaistus un personalizētus ģimenes kalendārus

Gada nogale ir laiks, kad meklējam jaunus kalendārus nākamajam gadam. Kalendārs nepieciešams ne tikai mājās, bet arī darba vietā vai vēl kādā citā vietā, kur noris ikdiena. Kalendārs ir praktiska un ikdienā izmantota lieta, uz ko ikdienā bieži skatāmies, tāpēc to var pārvērst par jauku dāvanu, ko pielāgot visu ģimenes locekļu vajadzībām.

Personalizētus kalendārus var izgatavot un pasūtīt visdažādākajos dizainos un izmēros, papildināt tos ar jaukām ģimenes fotogrāfijām, novēlējumiem, jūsu ģimenē aktuālajām svinamajām dienām un citiem jaukiem elementiem.

Īpašus kalendārus var izgatavot, piemēram, bērniem, arī vecvecākiem un citiem tuvākiem ģimenes locekļiem. Tā būs jauka un oriģināla dāvana, kuras izgatavošanā būs ieliktas rūpes, mīlestība un izdoma.

  • Uzdāviniet ģimenei kopīgu atpūtu vai piedzīvojumu

Lieliskas dāvanas Ziemassvētkos ģimenei varat sameklēt arī atpūtas un izklaižu sektorā, uzdāvinot tuviniekiem, piemēram, kāda atpūtas vai SPA centra apmeklējumu. Ja zināt, ka ģimenes locekļiem vairāk patiktu kaut kas aktīvs un aizraujošs, varat izvēlēties visi kopā mesties kādā piedzīvojumā, piemēram, doties uz kvesta jeb izlaušanās istabu, sarīkot lāzertaga cīņu, izmēģināt kartingus vai vēl kaut ko citu.

Tas būs jauks kopā pavadīts laiks, kopīgas atmiņas un emocijas, kas ir tieši tas, kas Ziemassvētku laikā nepieciešams, jo šie taču ir ģimenes svētki. Šādas Ziemassvētku dāvanas ģimenei varat atrast interneta veikalā, kur iegāde aizņems vien dažas minūtes:  https://www.lieliskadavana.lv/ziemassvetku-davanas-gimenei

  • Dāviniet iespēju apmeklēt kultūras pasākumus

Biļetes uz kultūras pasākumiem ir brīnišķīgas dāvanas, kas ir ar pamatīgu pievienoto vērtību. Ikdienā ne vienmēr pietiek laika, lai apmeklētu pasākumus, tad aizmirstas nopirkt biļetes, tad nav kompānijas, tad vienkārši slinkums. Biļetes, kas saņemtas kā Ziemassvētku dāvana, būs ļoti labs pamudinājums, lai vairs ilgāk neatliktu kultūras baudīšanu.

Kultūras pasākumu piedāvājums ir tik daudzveidīgs un dažādām vecuma un interešu grupām piemērots, ka nebūs grūtību atrast kaut ko piemērotu ikvienam ģimenes loceklim.

  • Izlozējiet katrs vienu apdāvināmo

Lai samazinātu svētku tēriņus un izvairītos no nejēdzīgām dāvanām, varat svētku laikā organizēt apdāvināšanos. Katrs izlozē vienu ģimenes locekli, kam sagatavo dāvanu. Dāvanai var noteikt izmaksu griestus, lai visi apmēram būtu līdzvērtīgi apdāvināti. Tad katram ir tikai viens uzdevums – uzzināt, par kādu dāvanu priecātos šis viens cilvēks, ko viņš ir izlozējis. Bieži vien to pavisam viegli jau var noprast savstarpējā sarunās. Kā arī mēs taču savus tuvākos itin labi pazīstam, lai zinātu, kas ir tās lietas, pēc kurām viņi ilgojas. Var palūgt arī kādam citam netieši to noskaidrot ar uzvedinošiem jautājumiem.

Pievienojiet dāvanām sirds siltumu un kaut ko personisku

Nav būtiski, cik dārgas Ziemassvētku dāvanas ģimenei varat atļauties un gribat dāvināt, daudz lielāka nozīme ir tam, ar kādu noskaņu un sajūtām tās pasniedzat. Vismīļākās saņēmējiem būs tās dāvanas, kas nāk no sirds, kas iesaiņotas oriģināli un pašu rokām, kas papildinātas ar kādu mīļu un personisku nieciņu. Tas neprasīs nekādus lielos izdevumus, vien jūsu laiku un sirds siltumu.