Kādēļ izvēlēties kontaktlēcas?

Kādēļ izvēlēties kontaktlēcas?

 

Redzes korekcijas līdzekļi daudziem ir dzīves nepieciešamība. Kad ir jāveic izvēle – brilles vai kontaktlēcas, liela daļa dod priekšroku otrajam variantam. Kādi ir galvenie iemesli, kādēļ lēcas acīm ir plaši izmantots risinājums? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Kādēļ izvēlēties kontaktlēcas?

Kontaktlēcas veic tādu pašu funkciju kā brilles. Ja kādreiz lēcas acīm varēja izmantot tikai tie, kuriem bija salīdzinoši nelieli sarežģījumi, tad šobrīd, attīstoties tehnoloģijām, ir iespējams izgatavot kontaktlēcas dažādām vajadzībām. Kontaktlēcas izmanto vismaz 2 % pasaules iedzīvotāju, un tās sniedz vairākas priekšrocības.

  • Kontaktlēcas ir ērtākas ikdienā, sevišķi – sportojot vai veicot citas aktīvas darbības;
  • Tās nodrošina arī labāku perifēro redzi;
  • Tas ir arī veids, kā uzlabot vizuālo tēlu – nav vajadzības nēsāt brilles;
  • Liela daļa kontaktlēcu nerada nekādu diskomfortu;
  • Pateicoties popularitātei, kontaktlēcu cenas ir kļuvušas daudz pieejamākas.

Pirms lemt par labu kontaktlēcu lietošanai, ir jāņem vērā vairāki aspekti. Pirmkārt, ir jārēķinās ar to, ka var būt vajadzīgs adaptācijas laiks, kamēr acs pierod pie kontaktlēcas. Tāpat ir jārēķinās, ka lēcu lietošana ilgtermiņā izmaksās dārgāk nekā brilles, jo kontaktlēcas jāmaina regulāri.

Kā izvēlēties kontaktlēcas?

Kontaktlēcu izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, mērķa, dzīvesveida un veselības stāvokļa.

Pie tirgotājiem, tostarp Lensor, piedāvājumā ir dažāda veida kontaktlēcas:

  • Mēneša kontaktlēcas;
  • Vienas dienas kontaktlēcas;
  • Krāsainās kontaktlēcas;
  • Toriskās kontaktlēcas astigmātisma korekcijai;
  • Multifokālās kontaktlēcas.

Lai arī lēcas acīm nopērkamas arī internetā, pirms to iegādes ir svarīgi konsultēties ar acu aprūpes speciālistu, kurš ieteiks piemērotāko risinājumu un konsultēs par pareizu lēcu lietošanu un kopšanu.

Jāpiebilst arī tas, ka kontaktlēcas tiek izmantotas ne tikai redzes korekcijai, bet arī, piemēram, ja ir vēlme uz brīdi mainīt acu krāsu. Tomēr, ja lēcas acīm tiek izmantots kā redzes korekcijas līdzeklis, pirms tam ir jākonsultējas ar optometristu un jāveic redzes pārbaude.

Lai kāda veida kontaktlēcas Jūs izvēlētos, ir svarīgi tās pareizi lietot un kopt, lai parūpētos par komfortu un veselību.

Lensor — kontaktlēcas dažādām vajadzībām

Kad ir zināms tas, kāda tipa lēcas Jums piemērotākās, ērti un vienkārši tās var pasūtīt tiešsaistē – www.lensor.eu. Lensor piedāvājumā ir kontaktlēcas no labākajiem ražotājiem – Air Optix, Biofinity, Oasys un citiem. Izvēloties Lensor, saņemsiet izdevīgus piedāvājumus un ātru piegādi.