Kalendāru druka – gan biznesam, gan mājsaimniecībām

Kalendāru druka – gan biznesam, gan mājsaimniecībām

 

Kalendāri vēl joprojām ir viens no izplatītākajiem laika plānošanas rīkiem, kuru izmanto gan mājsaimniecībās, gan ofisos. Zīmīgi, ka arī šajā moderno tehnoloģiju laikmetā kalendāra vērtība paliek nemainīga. Biznesa vajadzībām kalendāri pēc pasūtījuma ir praktiska un pievilcīga korporatīvā dāvana, kas vienlaikus pilda arī mārketinga funkcijas.

Aģentūras enivo print pakalpojumu klāstā kalendāru druka ir jau kopš 2008. gada, radot kvalitatīvus kalendārus pēc individuāliem pasūtījumiem. Te atradīsi plašāko standarta un individuālo kalendāru sortimentu Baltijā. Ienāc www.poligrafija.lv un pārliecinies par plašo piedāvājumu – te pieejami vairāk nekā 100 dažādu kalendāru modeļi.

Poligrafija.lv – drosmīgi, dinamiski, radoši

Ja izvēlies pasūtīt savam uzņēmumam kalendāru pie enivo print, vari būt drošs, ka katrs eksemplārs tiks izgatavots augstā kvalitātē, izmantojot izturīgus, ilgtspējīgus un pārbaudītus materiālus.

Šie kalendāri radīs pozitīvu iespaidu par Tavu uzņēmumu, stiprinot tā zīmolu un veicinot atpazīstamību.

Vieglākais risinājums, lai tiktu pie jauna korporatīvā kalendāra, ir sazināties ar enivo klientu konsultantu. Uzņēmuma pieredzējuši darbinieki izstrādās kalendāram gaumīgu, tehniski precīzu un Tava uzņēmuma vadlīnijām atbilstošu kalendāra maketu. Tas tiks arī saglabāts, ja vēlēsies pasūtīt atkārtoti, tas būs ātri izdarāms.

Pie enivo atradīsi plašāko kalendāru izvēli Baltijā. Kalendāru veidi ir dažādi, galvenais izvēlēties tādu, kas ir visērtākais un labi noder ikdienā.

Kādu kalendāru izvēlēties?

Vispieprasītākais kalendāru drukā ir sienas kalendārs. Aģentūra enivo print piedāvā plašu drukāto kalendāru sortimentu. Sienas kalendārus var veidot pēc klienta izvēlētā maketa vai jau paņemt standarta mēnešu blokus.

Atkarībā no uzņēmumu līdzekļiem, reprezentācijai var izvēlēties kalendāru ar standarta mēnešu blokiem vai pasūtīt individuālos kalendārus ar korporatīvo simboliku, fontiem un krāsu gammu.

Birojā noteikti nevaram iedomāties ikdienu bez galda kalendāra. Var izvēlēties drukāt tradicionālu galda kalendāru, var apskatīties un izvēlēties kāda īpaša dizaina kalendāru pēc individuāla pasūtījuma. Šodien, kad tiek pasūtīta individuālo kalendāru druka, vispieprasītākie ir sienas kalendāri. Uzņēmums enivo print piedāvā plašu drukāto kalendāru sortimentu šeit – www.poligrafija.lv!

Kā pasūtīt kalendāru?

Kalendāru pasūtīšana ir ērta – atliek tikai izvēlēties veidu, kas atbilst Tavām vajadzībām un iespējām. Kalendāri pēc pasūtījuma tiek izgatavoti individuālā dizainā, papildinot tos ar attēliem, logo, faktūrām, krāsām, oriģinālām pamatnēm, gravējumiem, iebūvētiem elementiem vai tekstu.

Aģentūra enivo print piedāvā kalendāru druku uzņēmumiem. Izvēlies savu kalendāra modeli, kas raksturos Tavu uzņēmumu! Kalendāri ar korporatīvo simboliku, attiecīgi izvēlētiem fontiem un krāsu gammu – kalendāru druka pie www.poligrafija.lv!