Kļūsti par ārsta palīgu vai māsas palīgu!

Kļūsti par ārsta palīgu vai māsas palīgu!

 

Ventspilī topošo ārstu palīgu un māsu palīgu sagatavošanai uzsāk sadarbību ar RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu

ĀRSTA PALĪGS

Attīstot reģionālo sadarbību un darba vidē balstītu studiju pieeju, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža (RSU SKMK) aicina pieteikties īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmā “Ārstniecība” ar iegūstamo kvalifikāciju Ārsta palīgs, klīnisko praksi īstenojot Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī.

Plānots, ka topošajiem ārstu palīgiem studiju process tiks koncentrēts divas dienas nedēļā klātienē Rīgā, savukārt pārējās dienās būs iespēja studēt klātienē Ventspilī. Arī klīnisko praksi studenti varēs īstenot tuvāk dzīvesvietai – Ventspilī.

Uzņemšana ārsta palīga specializācijā sadarbībā ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu notiek līdz 12. jūlijam.

Lai saņemtu visu nepieciešamo informāciju, aicinām rakstīt uz epastu julija.pinkova@ventspils.lv vai aizpildīt sākotnējo pieteikuma anketu, kas atrodama vietnē: ej.uz/veselibas_aprupi

MĀSAS PALĪGS

Attīstot reģionālo sadarbību un darba vidē balstītu mācību pieeju, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža (RSU SKMK) aicina pieteikties arodizglītības programmā “Māszinības” ar iegūstamo kvalifikāciju Māsas palīgs, klīnisko praksi īstenojot Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī.

Plānots, ka mācību process topošajiem māsu palīgiem tiks koncentrēts trīs dienas nedēļā klātienē Ventspilī, bet praktiskās nodarbības notiks Rīgā RSU SKMK klīniskajās mācību laboratorijās ne retāk kā reizi divās nedēļās. Klīnisko praksi/kvalifikācijas praksi izglītojamie varēs īstenot tuvāk dzīvesvietai – Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā vai veselības aprūpes iestādēs Ventspilī.

Uzņemšana māsas palīga profesijā sadarbībā ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu notiek līdz 26. jūlijam.

Lai saņemtu visu nepieciešamo informāciju, aicinām rakstīt uz epastu julija.pinkova@ventspils.lv vai aizpildīt sākotnējo pieteikuma anketu, kas atrodama vietnē: ej.uz/masu_paligs

Vairāk informācijas: www.ziemelkurzemesslimnica.lv.